Tri typy šiat, ktoré sa budú nosiť tohtoročnú sezónu

Každý rok sa do obchodov dostanú šaty, ktoré by mali zdobiť dámsky šatník počas danej sezóny. Vlaňajší rok sa niesol v znamení maxi šiat, ktoré nám siahali k členkom a ktoré sme si zbalili do kufrov na dovolenku. Tohtoročná sezóna je však krapet iná. S dlhými, takzvanými maxi šaty tento rok neohromíte. Tento rok musíme siahnuť po krapet iných šatách.

Read more

Túžite mať v šatníku naprostý originál? Skúste vlastnú výšivku

Džínsová móda patrí medzi nestarnúci klasiku. Čo na tom, že kedysi boli džínsy prvýkrát ušité a použité ako pracovné oblečenie? Osvedčili sa a postupne doslova zamorili celú planétu. Podľahli im mladí aj starí ľudia. Veľa ľudí mala a má vo svojom šatníku aspoň jeden džínsový kúsok. Samozrejme džínsy upútali aj módnych návrhárov. Snažia sa ich nejako ozvláštniť a oživiť a jednou z možností sú aj výšivky. 

Read more

Kabelky sú súčasť outfitu. Aké stojí za hriech teraz?

Kabelky sú neoddeliteľnou súčasťou každého dámskeho šatníka. Najlepšie je, keď žena má veľa kabeliek, teda môže doladiť akýkoľvek outfit. Základom každej dámskej zbierky sú čierne veľké kabelky, ktoré sa nosia najčastejšie na stretnutia alebo do obchodu. Nesmie chýbať ani krásna malá kabelka cez rameno, do ktorej dáte potrebnej cennosti, keď idete napríklad na výlet. A tiež sa nesmie zabudnúť na listovú kabelku, ktoré je ideálne na ples. Ženy však svoju zbierku dopĺňajú o aktuálne módne hity. Aké to sú?  Kabeliek je dnes na trhu veľa, len máloktorá žena

Read more

Tipy na plavky, bez ktorých sa tento rok v lete nezaobídete

Každý rok je plný noviniek v módnom svete. Z počiatku roka sa stanoví farba pre aktuálny rok, tiež sa dozvieme, čo sa bude daný rok nosiť. Tohtoročnému roka dominuje retro štýl, o ktorom sme dlhé roky nepočuli. Retro štýl sa vyznačuje pestrými farbami, ktoré sa ľudia neboja kombinovať. Špecifickou farbou je červená, ale tiež sa nešetrí s oranžovou alebo s modrou farbou. Nesmieme zabudnúť na vzory, ktoré tiež kraľujú tomuto zaujímavému štýlu. Bodky, prúžky a kvety – to je to, čo by malo zdobiť váš tohtoročný šatník.

Read more