Aké stoličky vám vytvoria štýlovú domácnosť?

Svet bývania sa v súčasnej dobe veľmi mení. Nachádzame naraz v obchodoch s nábytkom množstvo zaujímavých kúskov, o ktorých by sme si predtým ani nepomysleli, že jedného dňa budú tak moderné, ako sú teraz. Napríklad do obývacej izby kupujeme nie jeden, ale rovno dva konferenčné stolíky. Do jedálne nakupujeme radšej masívne prírodné stoly, ktoré pôsobia štýlovo. A k stolom pridávame stoličky, o ktorých by sme si nikdy nemysleli, že môžu byť také moderné.

V jednej chvíľke sme boli zvyknutí hlavne na také stoličky, ktoré sú z látky. Boli väčšinou dlhé, aby nám perfektne pokrývali celý chrbát. Potom prišla éra stoličiek bez klasických nožičiek. Tieto stoličky mali naraz iba jednu veľkú nerezovú rúrku, na ktorej sme sedeli.

Dnes sa však dostali do módy úplne iné stoličky. Nielen, že sú zase moderné klasické drevené stoličky, ktoré má napríklad babička ešte v kuchyni, ale taktiež sa stali moderné plastové stoličky, ktoré majú štyri šikmé nožičky. Iste si ich vybavujete, pretože ich určite máte doma.

Rôzne farby, rôzne kombinácie

Práve tieto stoličky nájdete dnes úplne všade. Ich ceny sa pohybujú rôzne, začínajú väčšinou na ôsmich stovkách. Najkrajšie a najlacnejšie majú rozhodne v JYSKU, ale nájdete ich aj v obchodných domoch IKEA. Bohužiaľ ich však nenájdete v sete so stolom, musíte si ich bohužiaľ kúpiť po jednom, čo nevyjde práve najlacnejšie.

Tieto stoličky sa ale nebojte kombinovať. Nebojte sa urobiť si kuchyňu s jedálňou do bielo-šeda, ku ktorej potom zladíte aj stoličky. Dve stoličky biele, dve šedé – čo by nie?

Sú k dispozícii iba plastové?

Samozrejme tieto stoličky so šikmými, väčšinou prírodnými nôžkami nájdete aj v látkovej, nie iba v plastovej podobe. V tej látkovej podobe sú však drahšie, ale na druhej strane sú kvalitnejšie a pohodlnejšie.

Pokiaľ by sa vám tieto stoličky páčili, majte na pamäti, že sú rýchlo preč, teda s nákupom neotáľajte a zbytočne ho neodkladajte. Je o ne naozaj záujem, aj napriek vyššej cene.