Červený rúž aneb zvodnosť sama

Mnoho žien má pocit, že práve ony nikdy nemôžu nosiť červený rúž, pretože im nepristanú, alebo sa v nej skrátka necíti.

Dámy verte, že u takmer každej ženy sa nájde situácia a vhodný outfit na to, aby ste si mohli zobrať červený rúž a očariť každého, kto sa na vás len pozrie.

výhoda

Červený rúž je niečo, čo asi nikdy nevyjde z módy. A to nielen u nás, ale aj v šírom svete. Ďalšou výhodou je, že nikdy nie sú nudné a ani tak nikdy na nikoho nepôsobili.

Prečo sa používa

Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo si ju dámy a ženy berú na seba

  • je to zvodné
  • pôsobí to veľmi sexy
  • upútajú pozornosť
  • dodajú šmrnc
  • a je to považované za vrchol elegancie a sexuálna provokáciu
  • obavy

Treba podotknúť, že niektoré obavy sú oprávnené, pretože veľa dievčat si také rúžu nosia, kedy chcú, kam chcú, k čomu chcú a môže sa tým pádom stať, že to nevyzerá príliš dobre, alebo že to daným perám naozaj nepristanú.

Niektoré dámy sa bojí práve toho, že už majú napríklad svoje roky a taká farba evokuuje vášeň, lásku, sexuálnu túžbu. Emócie, ktoré už nechcú dávať na obdiv svetu alebo ktoré už vo svojom veku nemôžu prežívať tak, ako by si želali.

Nebojte sa, Nie je to myslené tak, že keď si ju nanesiete na pery, okamžite idete na lov. Červená farba na perách je spojená aj s tým, že ste elegantný, sebavedomá a plnohodnotná dáma, ktorá vie, čo chce a už má rozum a skúsenosti.

Červený koberec

Len si spomeňte na poskytovanie akýchkoľvek cien či už filmových, hudobných alebo akýchkoľvek iných. Hviezdy a star sa prechádza po červenom koberci a dámy sa ukazujú v prekrásnych róbach a na perách vo väčšine prípadov sa objavuje práve červená.

Skúste sa na to pozrieť aj tak, že aj vy máte právo sa občas cítiť ako hviezda. Predsa len, červená upúta oko diváka a vy máte možnosť ukázať, aká naozaj ste.