Chcete byť za sexi dračicu? Oblečte sa do červenej

Najvýraznejšia farba je červená. Mnoho žien ju vyhnú úzkostlivo, pretože sa v ňom cíti dobre. Je príliš dominantný, odoberá svoju pozornosť. Nemusí to byť úplne príjemné. Na druhej strane zmyselnosť tejto farby je veľmi sexy. Chcete skúsiť červenú farbu? Ako to robíš, aby to bolo elegantné?

Iný odtieň je vhodný pre každú sezónu

Veľká je červená na jeseň, keď sú listy farebné v rôznych odtieňoch, vrátane červenej. Ak nemáte odvahu robiť jasné červené, výrazné, potom choďte na širokú škálu červeno-hnedých odtieňov. Napríklad jesenné pletené odevy v týchto odtieňoch budú perfektné. Tiež vínová farba je vynikajúca – elegantne a dokonale pôsobí na sociálnych šatách. V zime na druhej strane vsadíte na jasne červenú farbu v jednej farbe – napríklad na nohavice, bavlnená bunda alebo dlhé sukne alebo bundy. Budete môcť jasne svietiť Pre jar, svetlejší odtieň červenej farby, v kombinácii s neutrálnejšou farbou, zapadá opačným smerom. Leto na druhej strane želá červené farebné kombinácie s inými, ešte výraznejšími odtieňmi – možno vo forme veľkých farebných kvetov na šatách.

Kombinácia šedej je elegantná

Ak chcete vyskúšať červenú farbu, pozorne zvážte, kam farbu preberáte. Vyhnite sa červeniu na dôležitých obchodných stretnutiach, prvý deň. Je to jedinečná farba a ste v situácii, keď si nie ste istí. Výrazná farba vám môže spôsobiť problém – budete príliš dominantní. Táto farba má agresiu, prvok arogancie. Keď zoberiete červenú farbu, je dôležité, aby ste ju zarovnali – bude to elegantné v kombinácii s neutrálnou šedou, nič nezkazíte. Čierna na druhej strane pridá k nej ďábelstvo a žltá bude opäť varovať. Takže s týmito variáciami pracujte opatrne.