Čo je späť a vám však nesmie chýbať? Plisované sukne!

Chcete zažiariť v sukni, ale stále nemôžete Naji tú pravú, neopozeranú? Tak je treba vyraziť na nákup plisovaných sukní! Túto sukňu zoženiete v akýchkoľvek dĺžkach či farbách. Myslite na to, že je leto a hodí sa pastelové farby. Táto sukňa tento rok letia také v lesklej zlatej a striebornej farbe. Tieto sukne únos, ako ženy romantičky, tak i ženy čo uprednostňujú športovejší štýl. 

S čím ju skombinovať? 

Toto je na tomto kúsku to najlepšie! Kombinovať možno snáď s každým kúskom vášho šatníka! Sukne vyzerá skvele ako k tričku, tak ku košeli. AK je chladnejšie letný večer, nebojte sa k sukni Vziať sako či denimové bundičku. AK je dĺžka sukne pod kolená je DÔLEŽITÉ si udrzat siluetu postavy, preto volíme kratšie sako. Či ste štíhlej postavy Môžete si dovoliť aj dlhší sveter, ktorý je voľne cez sukňu. Pôsobí uvoľneným dojmom. 

obuv 

Vhodná obuv K tejto sukni nie je pevne určená. Záleží úplne na vás a vašom vkuse či príležitosti, kde sukňu chcete obliecť. K sukni vyzerajú skvele tenisky, tie vytvoria dokonalý kontrast. Táto obuv je samozrejme vhodná na neformálne udalosti. V lete k TEJTO sukni volíme sandále neba také lodičky. Sukňu možno takéto vynosiť aj v zime a dokonale padne ku čižmám aj členkovým topánkam. 

Kúpou plisované sukne určite neoľutujete, zaobstaráte si kúsok, ktorý Môžete nosiť celý rok. Jednoduché využitie má ako v lete, tak v zimnom. Kombinovať je možné jednoducho s ľahké topy, tak s Kožíška či teplejšie bundou. V ponuke dnešných obchodov si tú svoju nájde snáď každá žena, dáma, slečna! Cenová hranica je veľmi rozsálá. Túto sukňu Môžete kúpiť za 299 kč, ale také sa jej cena Môže vyšplhať skoro k 8000 kč! Tu záleží na možnostiach každého z nás.