Čo sa najčastejšie nadeľovalo pod stromček?

Vianoce opäť uplynuli ako voda. Opäť sme sa na ne chystali s predstihom, opäť nás niečo stáli. Je nutné spomenúť, že opäť sme nakysli a že opäť kilá navyše budeme musieť dlho zhadzovať. Avšak keďže je zrovna po Vianociach, mohli sme už stihnúť vyhodnotiť, aké darčeky sa ujali, aké sa najčastejšie darovali. V obchodoch začali vianočné nákupy už v dobe BLACK FRIDAY, kedy ľudia využívali obrovských zliav, vďaka ktorým je nakupovanie vyšlo o niečo lacnejšie. Čo však nakupovali?

Každým rokom sú vianočné sviatky drahšie a drahšie. Je nutné spomenúť, že každým rokom kupujeme viac a viac elektroniky, teda sa nie je čomu diviť, keď sa nám vianočné nakupovanie predraží. Teraz sme to však urobili inak – uprednostnili sme mäkké darčeky, ktoré nás vyšli o niečo lacnejšie.

Aké darčeky sa opäť ujali v rebríčku tých najpopulárnejších darčekov vôbec?

Ponožky opäť viedli!

Hovorí sa, že ponožky sú nedostatkový tovar. Veď je nosíme dennodenne, neustále sa nám trhajú, neustále ich je málo. Vianoce boli opäť sviatkom, vďaka ktorému sa nám šuplíky ponožkami naplnili! Snáď nám opäť do ďalších Vianoc vydrží.

Tento rok sa dávali hlavne teplé, takzvané pierkové ponožky, ale tiež sa ujali farebné ponožky s vtipnými obrázky či heslami.

Vianočný svetre boli tesne za ponožkami!

Pod stromčekom taky celý rad z nás našla vianočné svetre. Tie taktiež boli úplne obľúbené, kupovali sa ako mužom, tak aj ženám. Najobľúbenejšie boli svetre s vianočnými motívmi, ale v tesnom závese boli svetre, ktoré mali vtipné vianočné obrázky na hrudi. Dominoval hlavne sob alebo vianočne oblečená zvieratá.

U žien obstáli šperky!

Okrem oblečenia našlo mnoho žien pod stromčekom celý rad šperkov. Opäť sa stali najobľúbenejšími šperky tie od Pandory, ktoré si priala kdejaká žena. Pandore sa tak veľmi vtipná reklama, ktorú začala vysielať pred vianočnými sviatkami, určite vyplatila!