Dajte čižmám zbohom. Siahnite radšej po členkové obuvi

Konečne je tu obdobie, počas ktorého by sme mali dať zbohom predovšetkým čižmám, ktoré nám v zime naozaj skvele poslúžili. Mnohé ženy sa však čižiem nechcú vzdať. Sú toho názoru, že čižmy možno vynosiť aj počas jari, čo je samozrejme fakt, na druhú stranu by ste sa ku čižmám nemali tak moc popínať. Sú síce slušivé, ale nie sú tak slušivé ako členková obuv, ktorú môžete s hrdosťou nosiť práve počas jari.

Ako sme spomenuli, na čižmy aj tento rok bolo v zime spoľahnutie. Ženy ich nosili pomerne často, čomu sa nemôžeme čudovať, keď sa jedná o dobre zateplený kúsok. Keďže však zima odišla, prečo nezvážit po roku atraktívnejšie, praktickejšie a tiež trochu modernejší kúsky, akými sú členkové topánky najrôznejších farieb a prevedení?

Členková obuv pre každého, kto chce byť in

Ak patríte k ľuďom, ktorí si zakladajú na tom, aby vyzerali k svetu, potom musíte mať vo svojej zbierke členkovú obuv, ktorá vás urobí štýlovú dámou. Síce čižmy sú pre každú štýlovú dámu, ale svoj módny outfit radšej osviežte niečím praktickým a zároveň tiež pohodlným.

Aké sú aktuálne trendy vo svete členkové obuvi?

Trendov vo svete členkové obuvi je rovno niekoľko. Najatraktívnejšie sú pravdepodobne takzvané chelsea topánky, ktoré sú dlhé roky naozaj najpredávanejšími kúsky. Ak však chcete siahnuť po niečom skutočne moderným a štýlovom, siahnite po baganče, čo sú šnurovacie topánky v dĺžke zhruba nad členky. Nemyslite si, že sa takéto topánky nosia len k džínsom! Pekne sa kombinujú aj k sukniam najrôznejších dĺžok a strihov.

K ďalším jarným trendom patrí predovšetkým topánky na okrasnom podpätku, ktoré sú zaujímavé práve svojím podpätkom. Siahnuť sa však oplatí aj po nižších prevedeniach farmárskych topánok, ktoré sú taktiež dlhú dobu veľmi predávanými kúsky.