Domáce zázračné sérum pre krásne a zdravé vlasy. Vyskúšate?

Každý sníva o krásnych vlasoch, ktoré budú skutočnou korunou vašej krásy. Už dávno neplatí, že by starostlivosť o vlasy bola výlučnou záležitosťou žien. Naopak aj páni čoraz častejšie riešia problémy s vypadávaním vlasom. Ako sa tohto nepríjemného problému zbaviť? Dá sa s tým vôbec niečo robiť? Ale isteže áno – a my vám ukážeme čo.

Príčiny vypadávania vlasov môžu byť rôzne. Časté vysúšanie pomocou fénu, žehlenie, farbenie, používanie nevhodných produktov alebo jednoducho vaše genetika. Tento problém sa sám nespraví, musíte proti nemu bojovať všetkými dostupnými prostriedkami a ideálne tými prírodnými.

Maska proti vypadávaniu vlasov

Existuje jeden zvlášť účinný recept, ktorý zastaví vypadávanie vašich vlasov. Takúto masku si jednoducho pripravíte u vás doma, s použitím jednej veľmi dôležité suroviny – cibuľa. Olúpte jednu väčšiu cibuľu a nastrúhajte ju na jemnom strúhadle. Nastrúhanú cibuľu poriadne vyžmýkajte tak, aby ste z nej dostali všetku vodu. Tú potom zlejte a sérum je na svete. Aplikujte ho potom ku korienkom vašich vlasov, nechajte aspoň hodinu pôsobiť a potom zmyte. Tento liek by mal povzbudiť rast vašich vlasov a navrátiť im pôvodnú krásu.

Pridajte droždie pre väčší lesk

Ak chcete svojim vlasom dodať aj lesk a vitalitu, pridajte do cibuľové šťavy čajovú lyžičku sušeného droždia. Takú zmes naneste do celej dĺžky vlasov a nechajte opäť hodinu pôsobiť. Po umytí budú vaše vlasy posilnenej, lesklé a plné života. Budú tiež chránené pred pôsobením vonkajších vplyvov a budú vyzerať objemnejšie.

Zápachu sa nebojte

Možno si hovoríte, že cibuľa vo vašich vlasoch určite zanechá nepríjemný zápach. Nemusíte sa obávať, aj na to sme mysleli. Do cibuľové vody stačí pridať pár kvapiek citrónovej šťavy, ktorá pach neutralizuje. Podobne budú fungovať aj ďalšie esenciálne olejčeky (mätový, ružový, grepový pod.). Dôležité je však predovšetkým to, že vaše vlasy zosilnie a budú opäť niečím, na čo môžete byť pyšní.