Na čo na jar nezabudnúť?

S prichádzajúcou jarou rastú nielen teploty, ale aj záujmy žien o nakupovaní. Jarné obdobie v sebe totiž nesie aj zmenu šatníka, ktorý musí podstúpiť nejedna žena a nejeden muž. Zimné čižmy či teplé Timberland by mali byť uschované hlboko do botníku. Do predných pozícií by sa naopak mali dostať tenisky, balerínky a s prípravou na letné mesiace aj sandálky alebo žabky. Čo sa týka spomínaného šatníku, je nutné schovať teplé zimné bundy, pretože tie by zaručovali len neustále potenie sa. Vytiahnite radšej ľahší bundy a niekoľko kúskov, s ktorými v jarných mesiacoch určite zažiarite. Čo sa medzi ne radí? Predovšetkým nasledujúce tipy. 

1. Roztrhaná kolená sú stále v kurze 

Iste sa nechcete potiť v upnutých nepohodlných džínsach. Väčšieho komfortu dosiahnete napríklad vďaka roztrhaným kolenám, ktoré sú v kurze od minulého leta a stále ešte neodišli. Ak nie ste vlastníkmi takých džínsov, nemusíte ich kupovať nikde v obchodnom dome – jednoducho si vezmite svoje staré džínsy a ušmikněte si kolená. Módny trend mrknutím oka bude na svete. 

2. Šiltovky sú jasnou ochranou očí proti slniečku 

Počas jarného obdobia si už aj slniečko nachádza priechodná cestičky, ktorými sa na nás môže usmievavo pozrieť. Mnohým ľuďom však môže byť aj slnko veľmi nepríjemné, a to z toho dôvodu, že nepríjemne svieti do očí a to spôsobuje iba mihanie. Keď mu nie ste zástancami slnečných okuliarov hneď na začiatku jari, zvoľte radšej šiltovky, ktoré sa opäť dostali do rebríčka najviac populárnych trendov. Myslite na to, aby boli šiltovky pestrých farieb, pretože tieto typy sú skrátka „in“. 

3. Bomber bundy 

Medzi absolútnu jednotky medzi jarnými bundami je bunda zvaná Bomber. Na vrcholku módne hory sa drží zubami nechtami. Jedná sa o famózny kúsok, ktorý musíte doma jednoznačne mať. Ak tomu tak nie je, rýchlo bežte do obchodu a kupujte, kupujte, kupujte!