Pánska spoločenská obuv. Sú moderné stále len hnedé poltopánky?

Páni, akú máte doma spoločenskú obuv? Mnohí páni majú v botníku len klasickej čierne poltopánky, ktoré však podľa módy vraj už nie sú in. Namiesto nich by mali byť v botníku poltopánky hnedej, ktoré sú podľa všetkého najlepšie k tmavo modrému obleku. V prípade, že sa rozhodnete zájsť si do obchodu pre novú spoločenskú obuv, oplatí sa vám vedieť, či sú hnedé poltopánky naozaj stále tak in, ako to móda prikazovala vlani. Predsa len móda neustále mení svoje názory, je preto dobré mať prehľad. 

V prípade, že sa rozhodnete investovať peniaze do novej spoločenskej obuvi, možno sa budete pýtať, aká spoločenská obuv je teraz in. Prezraďme si viac o klasických poltopánkach, Odhaľme si však ďalšiu spoločenskú obuv, ktorá pánom rozhodne pristane a naviac je šik. 

Ako je to s poltopánkami 

S pánskymi poltopánkami sa to má tak, síce dnes sú stále najmodernejšie poltopánky hnedé, povolené sú však aj iné farby, ako je tmavo hnedá. Pokiaľ ale zakúpite skvelý tvar poltopánky aj v čiernom prevedení, nemusíte sa za to hanbiť. Hanbiť sa môžete len za také poltopánky, ktoré majú hranatý tvar. Voľte poltopánky do špičky, ktoré sú pokojne dierované alebo inak vzorované. Ak nie ste zástancom týchto módnych výstrelkov, voľte klasické čierne poltopánky s hnedou podrážkou, ktoré sú lesklé a tvarom do špičky. 

A páni, nezabudnite si do poltopánok obliecť farebné ponožky. To je skrátka trend, ktorý pravdepodobne z módy už nikdy nevyjde. 

Ostatné štýlová pánska spoločenská obuv 

Samozrejme do spoločnosti páni môžu vytiahnuť aj celkom inú obuv, nemusí to byť len poltopánky. Dnes sú moderné hlavne mokasíny, ktoré sa nosia zase na druhú stranu bez ponožiek. Nebojte sa ale vziať si ku smokingu aj tenisky, to odporúčame hlavne mladým, ktorí chcú budiť pozornosť, ale zároveň nechcú byť kritizovaní.