Počuli ste o novinkách v BMW?

O svet automobilov sa zaujímajú hlavne páni, ale je nutné poznamenať, že svet automobilov nie je zďaleka ukradnutý ani ženám. Aj tie sledujú aktuálne novinky a teší sa na nové autá, ktoré tento rok vyjdú zo svojich garáží a ktoré si budeme môcť tento rok kúpiť. K tým to novinkám, ktoré si budeme môcť novo kúpiť, sa radí aj rodinné BMW radu 2, ktoré aktuálne prechádza istými zmenami. Až týmito zmenami prejde, bude k mání, a to už zhruba od marca tohto roku! 

BMW patrí dnes k tým najlepším automobilkám celého sveta. Samozrejme to nie je práve nič lacného, ale je to kvalita, ktorú správny vodič vždy ocení. Práve táto automobilka sa snaží už dlho o mnoho zmien, ktoré by ponúkla svojim zákazníkom. Rozhodla sa preto akosi omladiť rad 2, čo je teda rodinné MPV s pohonom predných alebo všetkých kolies. Ide o istú retuš, ktorá aktuálne prebieha na tomto modeli, ktorý bude k dostaniu v upravenej podobe, ako sme spomenuli, už od marca. 

Na aké zmeny sa môžeme tešiť? 

Ak očakávate hromadu zmien, tak vás musíme sklamať, pretože zmien nie je veľa. Jedná sa skutočne len o omladenie tohto vozidla, ktoré sa dotklo hlavne detailov. Zmení sa trochu vzhľad – predný aj zadný nárazník bude iný, zväčší sa maska chladiča a taky dôjde k inému tvarovanie predných hmloviek. 

Čo sa týka zadnej strany, dočkáme sa mohutnejších koncoviek, ktoré budú mať zväčšený priemer, a to zhruba 90 milimetrov. Zmena nastane aj u štvorvalcov, ktoré budú mať dvojitú koncovku výfuku. 

Čo bude v ponuke? 

Ako už je zvykom, ponúkať sa bude aj dizajnový športový paket, ktorý záujemcom prinesie hlavne trochu ostrejšie črty. Novo si budete môcť vybrať aj viac odtieňov lakov – pribudnú konkrétne dva odtiene lakov. Novo sa zamerajte aj na dizajn kolies pretože tie budú v priemere sedemnásť, osemnásť a devätnásť palcov. 

Čo sa týka ponuky motorizácií, nič sa nezmení.