Podprsenka súčasťou outfitu: Spoznajte kúzlo priznanej bielizne

Hľadáte vhodné oblečenie na teplejšie dni? Vrchný diel nie je jediný spôsob, ako ukázať bruško. Crop topy sú módnym hitom sezóny. Ako skombinovať celý outfit, aby ste vyzerali štýlovo, žensky a sofistikovane?

Braletka a pletený sveter

Jemná kombinácia, ktorú poznáte zo stránok módnych časopisov a príspevkov módnych blogerov. Podprsenka bralette je tiež božsky pohodlná. Nikde netlačí, nikde neobmedzuje. Bola by večná škoda, ak by sa toto dielo nestalo prioritou. Od roku 2016, keď sa braletky prvýkrát dostali do popredia, si stále držia prvé miesto v obľúbenosti. Keď túto podprsenku skombinujete s pleteným svetrom bez gombíkov a necháte ju žiť svojím vlastným okázalým životom, vaše sebavedomie prudko stúpne. Nechajte sa rozžiariť!

Tón v tóne – podprsenka a bunda

Opäť si môžete vybrať braletku alebo podobný vyšívaný strih podprsenky. Kombináciu podprsenky a bundy si zamilujete. Túto sezónu sú v móde maxi bundy, ktoré ešte viac ukážu váš osobitý zmysel pre módu. Vytiahnite podprsenku a tešte sa na pocit slobody a pohodlia. Máte chuť na oblekové nohavice alebo módne nohavice palazzo, ku ktorým si oblečiete tenšie sako?

Čierny módny hit, priehľadný

Módne ikony už mali možnosť predviesť svoje transparentné outfity počas zimných mesiacov. Vďaka teplejšiemu počasiu si ich teraz môžeme dovoliť aj my. Tu sa však naozaj oplatí dať všetko na jednu kartu a uistiť sa, že váš outfit je len v čiernej farbe. Oblečte si čiernu spodnú bielizeň a cez ňu priesvitné šaty alebo priesvitnú sukňu s crop topom v rovnakom dizajne. Sofistikovaný, sexy, ale stále v rámci normy. Vyhnite sa šperkom a farebnému make-upu. Celý vzhľad je elegantný a jednoduchý.

Podprsenka sa môže stať štýlovým a pohodlným stredobodom vášho oblečenia. Dá sa to urobiť elegantným a sofistikovaným spôsobom.