Pretrieďte šatník a naplňte peňaženku!

Letné mesiace vyžadujú množstvo investícií. Tie sa zdajú byť nenápadné, ale vaša peňaženka ich môže veľmi skoro pocítiť. Ide o zmrzliny a ľadové kávy s kamarátkou, mäso na grilovanie a nové plavky. K tým nákladnejším patria výdavky spojené s cestovaním a dovolenkou. Určite by vám pomohla menšia finančná injekcia, ktorá by vo výsledku pokryla aspoň časť výdavkov. Nemáte čas na brigády? Nevadí.

Otvorte šatníkovú skriňu a pozrite na samé dno jednotlivých poličiek…. Práve tu ležia dlho nenosené modely, ktoré už s najväčšou pravdepodobnosťou obliekať nebudete. Ich predajom môžete uvoľniť miesto novým kúskom a trochu nakŕmiť peňaženku.

Čo je vhodné na predaj

Najprv je dôležité zistiť, či je nepotrebné oblečenie vhodné na predaj. Starostlivo ich prezrite. Zistite, či sa niekde nepárajú švy, alebo nie je mastný fľak. Oblečenie, ktoré už nie je v dobrom stave, sa predáva zložito. Dobrý stav handričiek je kľúčový aj na určenie ceny.

Ľahko a rýchlo

Potom čo vyberiete oblečenie na predaj, je čas ho ponúknuť. Aby si vašu ponuku všimlo čo najviac potencionálnych zákazníkov je dôležité ich umiestniť na viac serverov sprostredkovávajúcich nákup a predaj tovaru tohto typu.

Veľmi známy je server www.bazos.sk, kde jednoducho pridáte inzerát s fotografiou vášho ponúkaného oblečenia, a pripojíte popis, kde uvediete informácie o stave, veku, cene a spôsobe úhrady daného modelu. Do inzerátu ďalej pripíšete telefónne číslo alebo mailovú adresu, aby vás záujemcovia mohli ľahko kontaktovať.

Ďalšou ešte jednoduchšou možnosťou je predaj cez aplikáciu s názvom Letgo, ktorá je voľne na stiahnutie do mobilných telefónov. Získať ju môžete z Google Play alebo z Appstore. Ponúkané oblečenie vyfotíte, doplníte o krátky popis a po odoslaní bude automaticky ponúkané všetkým prihláseným užívateľom, prednostne z vášho okolia.

Nezostáva než popriať veľa šťastia pri predaji.