Šatník podľa farby vlasov. Čo pristane blondínkam?

Ste majiteľky prirodzené alebo nafarbené blonďavé hrivy? Tieto farby a štýly vám pristanú. A je jedno, či vám je sedemnásť alebo sedemdesiat. Čo pristane (nielen pravým) blondínkam?

Len ružová to môže byť

Možno túto farbu neznášate. Až ale nabudúce pôjdete nakupovať, dajte si na seba niečo ružového. Vidíte to? Sedí vám perfektne. Pastelová ružová farba, neónový prelud, nežná farba od princezien z rozprávky. Vyskúšajte, v ktorom odtieňa sa budete cítiť najviac svoje. Kombinujte s bielou, čiernou alebo béžovou.

Monochromatický štýl

V posledných rokoch sa presadzuje monochromatický trend. Jednoducho na sebe máte jedinú farbu, a to od hlavy až k päte, a riešite len jednotlivé odtiene. Celkovo pôsobí táto varianta veľmi elegantne a štýlovo čisto. Zladiť šatník s farbou vlasov je super tip, ako sa behom chvíľky premeniť vo štýlovú mačku. Béžové odtiene, vitajte!

Svetlo modrá kráska

Opäť jasný trend, ktorý ocenia mladé mačky aj zrelé mačacie dámy. Svetlo modrá dokáže rozžiariť každý outfit, navyše sa skvele hodí k blonďaté vlasy. Nebesky modrá aj baby blue sú super tipy, ultramarine a zafírová vám tiež preukážu skvelú službu. Kombinujte s čiernou, bielou alebo béžovú. Nebojte sa ani modrého topu v kombinácii s modrými náušnicami, celok bude pôsobiť štýlovo čisto.

Osudová žena

Nikomu nepristanú červená toľko, ako blondínkam. Toto majte na pamäti zakaždým, keď si budete potrebovať dodať sebavedomie pred dôležitou životné udalosťou. Nájdite si odtieň, v ktorom sa budete cítiť príjemne, a choďte do červenej. Už vás vidíme, ako vchádzate do miestnosti. Sebavedomá a vedomá si toho, že ste krásna taká, aká ste. Na červenom podklade skvele vynikne vaša farba vlasov.

Vrhnite sa k svojmu šatníku a skúšajte. Máte všetko? Alebo vám ešte pár kúskov chýba? Toľko žien si praje mať blonďavé vlasy. Nájdite si štýl, v ktorom sa budete cítiť skvele.