Stále sa vracajúci trendy

Doba, kedy sme denne sledovali MTVa kultové televízne seriály od Priateľov po Beverly Hills 90210, mala aj svoje módne špecifiká. Na niektoré z podivných trendov, ktoré sa nevyhli snáď nikomu z nás, sa časom zabudlo, iné sa v posledných sezónach vracajú. Nebojte sa im dať znova šancu, len je berte s nadhľadom. Takým obľúbeným kúskom oblečenia sa stali kratšie tričká nad pupok, ktoré sú pre 90 leta toľko typické.

Pred niekoľkými rokmi by ste v nich nevyšli na ulici, dnes si to bez nich neviete predstaviť

Módne skrátený top počas posledných niekoľkých rokov prijala za svoj aj veľa celebrít. Ich rozdielna telesná stavba aj rôznorodá poňatie trendu dokazujú, že si ho môže dovoliť každá žena. Je len na vás, koľko kože budete chcieť ukázať. Z krátkeho topu sa už stala novodobá klasika. Vyzerá dobre so sukňou, vypasovanými džínsami aj vzorovanými nohavicami, ale pokojne vyskúšajte trochu netradičnejšie kombináciu. Trebárs s nohavicovým kostýmom, ktorý zvyčajne nosíte do práce. Vkusne odhalené brucho a trblietavé sandálky na platforme urobia z elegantného kancelárskeho modelu outfit, ktorý sa hodí aj na party.

Crop top, ako mu v anglicky hovoriacich krajinách hovoria, môžete bez obáv kombinovať s ďalšími trendmi. Trebárs s návratom módy sedemdesiatych rokov. Košeľu v skrátenej dĺžke doplňte zapínacie midi sukní, sandálky s otvorenou pätou a šik kostenými obrúčkami. Krátke tričká / topy vyzerajú tiež veľmi dobre, ak majú na sebe rôzne sofistikované potlače, ktoré sú veľmi cool. Skrátka také tričko sa hodí do každého štýlu, od retra po športovo elegantné modely. A pokojne namixujte všetko dohromady. Či už v podobnom modeli vyrazíte na letnú svadbu, alebo napríklad na firemný večierok, budete zaručene neprehliadnuteľná. Samozrejme v dobrom slova zmysle.