Tipy na plavky, bez ktorých sa tento rok v lete nezaobídete

Každý rok je plný noviniek v módnom svete. Z počiatku roka sa stanoví farba pre aktuálny rok, tiež sa dozvieme, čo sa bude daný rok nosiť. Tohtoročnému roka dominuje retro štýl, o ktorom sme dlhé roky nepočuli. Retro štýl sa vyznačuje pestrými farbami, ktoré sa ľudia neboja kombinovať. Špecifickou farbou je červená, ale tiež sa nešetrí s oranžovou alebo s modrou farbou. Nesmieme zabudnúť na vzory, ktoré tiež kraľujú tomuto zaujímavému štýlu. Bodky, prúžky a kvety – to je to, čo by malo zdobiť váš tohtoročný šatník. A plavky? Tie voľte jednodielne! 

Keďže by sa dalo povedať, že sme jar doslova preskočili, treba si povedať, aké plavky tento rok voliť. Plavková sezóna je onedlho tu, na pulty obchodov sa mnohé zaujímavé kúsky začínajú dostávať. Preto sa už teraz oplatí spomenúť, po akých rozhodne musíte siahnuť. 

Jednodielne plavky sú tohtoročným hitom 

Ako sme spomenuli, najlepšie urobíte, ak si kúpite jednodielne plavky. Sú to plavky, ktoré skryjú mnohé nedokonalosti vášho tela a sú retro, čo sa teraz nosí. Jednodielne plavky si kúpte obyčajné, v nijako zvláštnym strihu. Čipky a volániky nechajte radšej pre deti, uprednostnite presne ten typ plaviek, ktorý sa nosil v obľúbenom nestarnúcim seriáli Pobrežná hliadka. 

S oranžovú nešliapnete vedľa 

Čo sa týka farieb, najlepšie urobíte, ak si kúpite plavky v oranžovej farbe. Práve oranžová farba je farba, ktorá tento rok frčí. Pristane takmer každému. Oranžové plavky si kúpte pokojne aj dvojdielne. Budete aj v takých plavkách absolútne neprehliadnuteľná! 

Hnedá pre milovníkov neutrality 

Aj keď k letu farbičky patrí, nie každý si na ne tromfne. Ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú farbičky zrovna v láske, siahnite po hnedých plavkách, o ktoré tento rok taky nebude núdza. Aj hnedá dominuje tohtoročnému roka, farba tiež spadá do retro štýlu. Záleží na vás, ktorú farbu uprednostníte.