Tri tipy, čím oživíte svoj šatník

Keď sa pozriete do svojho šatníka, čo vidíte? Vidíte len neutrálne farebné kombinácie a veľkú nudu. Aj keď je teraz v obchodoch toľko farebných a vzorovaných kúskov k zakúpeniu, rovnako nad nimi vyhrnuté nos a siahneme vždy radšej po neutrálnym sivom alebo čiernom svetri, ktorý ľahko skombinujeme a ktorý budeme mať až do tej doby, kým sa nebude na nás rozpadať. Lenže teraz si šatník vyžaduje veľkú mieru pozornosti. Túži po krásnych farebných kúskoch, ktoré ho oživia. Ak neviete, čím svoj šatník oživiť, prinášame vám niekoľko tipov, vďaka ktorým bude z šatníka hotové majstrovské dielo. 

Ako sme spomenuli, v súčasnej dobe sa na trhu nájdu len také kúsky, ktoré sú farebné a ktoré zaujmú na prvý pohľad. Bohužiaľ nad týmito sa najčastejšie ohŕňa nos, aj keď práve takéto kúsky by mali byť v šatníku predovšetkým. Ako také kúsky presne vyzerajú? 

sú farebné 

S farebnosťou najďalej zájdeš. To platí najmä počas horúcich letných dní, kedy je tabu nosiť čierne oblečenie, ktoré nie je nijako výrazné a ktoré navyše púta slniečko a je nám v ňom veľmi, veľmi horúco. Radšej siahnite po farebných kúskoch, ktoré učarujú každému na prvý pohľad. Farebné kúsky sú práve to, čo krásne oživia šatník. Podľa módnych kritikov by každá žena mala mať vo svojom šatníku všetky farby dúhy, a to konkrétne niečo modré, niečo žltého, niečo červeného a niečo zeleného. Už je len na nej, či to budú šaty, sukne alebo prípadne kabelka či ponožky. 

sú vzorované 

A niečo vzorovaného – to tiež nesmie chýbať v žiadnom šatníku a práve to tiež dokáže oživiť náš šatník. Či už siahnete po prúžkoch alebo po Puntica, vždy urobíte dobre. Hlavne po takýchto kúskoch siahnite a následne sa ich nebojte kombinovať. Čím viac vzorov, tým lepšie. 

sú minimalistické 

Aj oblečenie s minimalistickými motívmi prišli do módy a tiež dokážu oživiť každý všedný šatník. Predtým sme si zhotovovali najmä blúzky s minimalistickými kvietkami, teraz sa už toľko nebojíme a siahame aj po iných, výraznejších kúskoch, ako sú modely s minimalistickými vtáčikmi alebo inými zvieratami