Za návštevou „najmenších veľhôr sveta“ na Slovensko

Navštívte malebné zákutia a vychutnajte si nádheru nedotknutej prírody Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších a najkrajších osád Vysokých Tatier, ktorá sa nachádza 6 km východne od Smokovca na úpätí Lomnického štítu.

Za zmienku stojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka s prevýšením až 1 300 m s dĺžkou 6,5 kilometrov navyše s modernými sedačkovými lanovkami, ktorá určite uspokojí všetkých náročných lyžiarov.
Začínajúci lyžiari ale aj rodiny s deťmi určite ocenia takmer 5 km zjazdoviek nižšej náročnosti.

Pokiaľ dávate v zime prednosť bežkám na Štrbskom Plese sú Vám k dispozícii bežecké trate s dĺžkou až 17 km. Priaznivci snowboardu a adrenalínu sa môžu tešiť na atraktívny snowpark.

Ak ste lyžiar začiatočník, neváhajte v zime navštíviť stredisko Starý Smokovec s ľahkou zjazdovou traťou. Starý Smokovec nie je ale len o lyžovaní a bežkách. Vráťte sa do svojich detských rokov a vydajte sa na denné alebo nočné sánkovanie po takmer 3 km dlhej osvetlenej trati.

Počas návštevy Vysokých Tatier sa ubytujte pod Lomnickým štítom napríklad v Grandhoteli Praha**** ktorého história sa datuje už od roku 1905 a ktorý vás na prvý pohľad očarí svojim štýlovým interiérom a luxusnou atmosférou.