Farebné ponožky? Tie sú najlepšie!

Plesová sezóna sa pomaly, ale isto blíži ku svojmu koncu. Iste ste si dobre zaplesalo a porozprávali so svojimi známymi, ale aj s neznámymi. Určite ste tiež pretancovali svoje črievičky a poltopánky. Plesov predsa opäť bolo habadej a neužiť si ich, to by bol hotový hriech. Avšak ešte nejaký ten ples vás môže čakať. Ak tomu tak naozaj je, mali by ste zvážiť, čo si na seba oblečiete. Predsa len sa jedná o jeden z posledných plesov tejto sezóny a ľudia si vás musí zapamätať so všetkou gráciou. Klebety ľudí sa totiž naviac nesú ešte v zlom duchu ešte ďalšie dva mesiace. Aby ste sa vyvarovali negatívnym rečiam, ktoré by o vás putovali, skúste si zaobstarať nové šaty alebo obleky.

Ženy určite zvolí upnutú róbu s výstrihom na chrbte, ktorá dostatočne podtrhne ich krivky. Ďalej sa určite zamerajú na vhodné lodičky a kabelku. Predovšetkým kabelka býva veľkým dilemou, pretože málokedy narazíme na nejakú, ktorá by vyhovovala tak, ako si predstavujeme.

 

Páni majú relatívne ľahší rozhodovanie. Móda totiž v otázke mužov a plesov hovorí jasne – vedú iba modré obleky, hnedé poltopánky a hnedý opasok. Samozrejme zabudnite na obyčajné pestrofarebné košele – stavte na kvalitné bielu košeľu, ktorá v sebe skrýva večnú eleganciu a príťažlivosť.

Teraz sa ale veľmi moderným stal kúsok, ktorý veľa mužov neriešil. Vždy nad touto vecou len mávla rukou a vzali si prvé, ktoré videli. Lenže teraz je taká bezstarostnosť chybná. Vyberať s starostlivosťou musíte aj ponožky. Najmä tie, ktoré idú do poltopánok. Nevoľte obyčajné biele alebo čierne farby. Naopak zvoľte farebné, a síce napríklad bodkovaná či inak vzorované. Pokiaľ máte doma napríklad červené ponožky, jednoznačne siahnite po týchto! Nebojte, nebude sa jednať o krok vedľa, naopak vďaka nemu budete excelovať a ľudia si vás vryjú do pamäti ako muža, ktoré sa vedia perfektne obliecť!