Kabelky, na scénu. Aké sú v záplave batohov in?

Aj keď by sa dalo povedať, že kabelky v záplave batohov strácajú svoj šmrnc, nie je to tak. V súčasnej dobe sú len nedôstojne trendom v podobe batohov, ktorý je skrátka a dobre populárny najmä vďaka praktickosti a pohodlnosti. To však neznamená, že kabelky dnes populárne nie sú. Sú! Avšak len v určitých podobách. Najmä teraz s príchodom teplého počasia sa do obchodov dostali veľmi zaujímavé kabelky, ktoré by rozhodne mali spestriť každú ženskú zbierku. 

Patríte k ľuďom, ktorí milujú kabelky? V tom prípade ste si iste všimli aktuálnych trendov, ktoré v obchodoch nájdete. Takých trendov je skutočne veľa, človek by ich na jednej ruke nemohol spočítať. Aj keď sa v súčasnej dobe nosia predovšetkým batohy, v určitých prípadoch na kúzlo kabelky naozaj nemajú. Poďme sa teda pozrieť na aktuálne trendy vo svete kabeliek, ktoré vám padnú k nejednému looku. 

Slamená móda opäť prichádza 

Ak sledujete módny svet, viete, že sa do sveta módy prirútilo retro, ktoré bolo populárne najmä v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch. Súčasťou retro štýlu je aj slamená móda, ktorá sa teraz vyznačuje najmä slamenými klobúkmi a samozrejme slamenými kabelkami. 

Aj keď v minulosti boli slamené kabelky skôr prepadákom než horúcim hitom, teraz je to inak. Slamené kabelky sa teší obrovskému úspechu. Aktuálne si môžete zaobstarať najmä čierne alebo prírodné slamené kabelky, ktoré majú rôzne tvary. K tým najobľúbenejším tvarom sa však radí guľatý tvar a tiež krabicový tvar. 

Plastové kabelky nielen k vode 

Okrem slamené módy sa v obchodoch môžete stretnúť s plastovou módou. Okrem plastových batohov a ľadviniek sa na pulty dostali aj plastové kabelky, ktoré by väčšina žien využila maximálne k vode. Ovšem také kúsky sa len k vode nenosia. Nosia sa aj do mesta alebo na diskotéku. Akurát si vždy dajte pozor na to, čo v kabelke nosíte, pretože plast odhalí úplne všetko.