Staroružová je najviac „in“!

Mnoho žien často sleduje najrôznejšie módne trendy. Ono sa to zdá ako najľahší vec na svete, ale bohužiaľ to tak nie je. Často sa stretávame s tým, že nájdeme nejaký nový kúsok, ale za štrnásť dní sa ukáže, že sa jedná o absolútnu katastrofu, na ktorú sa nemôžete ani pozrieť. Možno by sme si mohli začať vyberať kúsky podľa farieb, pretože napríklad práve tie sú úplne dominantné. Väčšinou sa stretneme s tým, že si obliekame bežné čierne outfity, vďaka ktorým vyzeráme naprosto všedne.

Nikto si neuvedomuje, že čierna hlavne v súčasnom krásnom počasí plnom slniečka len bude slnečné lúče priťahovať a že sa nakoniec dočká len nesympatických škvŕn od potu. Mali by sme začať uvažovať najmä nad tým, že je jar a k nemu sa hodia pestrejšie farby. Pokiaľ si netromfne trebárs na pestrú červenú, kráľovský modrou alebo sýto žltú farbu, možno by ste mali pouvažovať najmä nad pastelovějšími farbami, napríklad nad staroružovú. Ide predsa o taký odtieň ružovej, ktorý sa neradí k tým detsky ružovým, nie je ani sýty a je veľmi vkusný.

Čo napríklad kabát tejto farby?

Medzi najviac kupované kúsky patria jednoznačne kabát tejto farby. Mnoho ľudí dúfa, že takýto kabát nájdete, ale málokomu sa to podarí. Možno by sme mohli začať uvažovať aj nad inými kúsky oblečenia, ktoré by mohli mať takú farbu. Nejedná sa o džínsy, pretože u tých si zachovajte rozhodne klasickú farbu, ale skúste to napríklad s košeľami alebo saky.

Práve tieto kúsky v staroružovej farbe sú úplne impozantné, a tak fantasticky rozžiarite všetkým celý deň. Lenže nejedná sa len o oblečenie, ale aj o doplnky, ktoré môžu dominovať touto farbou. Čo takto kabelka? Veď bez nej by outfit nebol outfitom. Možno práve tá dokáže ucelit daný look, a to práve aj s touto farbou. Navyše v tejto farbe nájdete peknú radu doplnkov! Nie je to iba o kabelkách, ale aj o pásikoch alebo klobúkoch či batohoch.