Na Veľkú noc rozhodne do Benátok!

S jarou sa tiež blíži nie moc obľúbené Veľká noc. Teda – pre mužskú polovicu tento sviatok je viac ako obľúbený, pre ženy sa až tak populárnym nestal. Veď je to práve to nežné pohlavie, ktoré dostane na zadok naozaj bolestnými prúty s mašličkou. Navyše sú to práve ony, kto musí piecť známej sladkosti a maľovať vajíčka, ktoré následne dajú ešte ako nepochopiteľnú odmenu svojim mužským polovičkám.

Veľká noc je teda zvláštne sviatok, ale keď počas tohto obdobia má nejaký pár výročie, prečo ho nejako pekne nestráviť. Výprask sa zrovna neradí k tým veciam, po ktorých by žena túžila, preto radšej vždy navrhne možnú dovolenku či predĺžený víkend, ktorý by spoločne v tomto období výprask mohli podniknúť. Väčšina zamilovaných teda vyráža do zahraničia a dúfa, že zažije neopakovateľné dobrodružstvo. Také sa ale iste zažije zakaždým, keď opúšťate rodný štát a mierite ústrety neznámemu.

Ak zvažujete, kam sa vydať v období Veľkej noci, vyberte romantickú a veľmi obľúbenú destináciu menom Benátky. Jedná sa o úchvatné miesto, na ktoré určite nikdy nezabudnete, pretože sa vám vryje do pamäti natoľko, že sa tam budete chcieť len vracať. Benátky robí nezabudnuteľné predovšetkým gondola, na ktorej sa každý zamilovaný pár musí aspoň jedenkrát prejsť a za spevu sa musí pobozkať. Bez tohto zážitku je až trestné opustiť tak krásne mesto.

Ak vás nadchli práve Benátky, skúste sa ešte teraz pozrieť na internetový portál Slevomat.cz. Tu bol totiž presne taký veľkonočný predĺžený víkend k dispozícii, a to za veľmi výhodnú cenu. V cene bola doprava i ubytovanie. Iste sú k dostaniu už posledné kúsky, preto neváhajte a prekvapte svoju drahú polovičku práve týmto výletom. Nie je nič lepšie, ako si urobiť tak krásne Veľká noc inde ako v Českej republike. Naviac zmena je život – a vy predsa nemusíte sedieť doma ako každý rok. Poďte niečo zažiť!