Aké košele dnes stojí za to kúpiť?

V súčasnej dobe v oblasti módy vznikajú nové a nové kúsky, ktoré stoja za to si kúpiť. Počas aktuálneho jesene by sme rozhodne nemali zabúdať na nejaké kabáty, ktoré nás dokážu ochrániť pred súčasnou nepríjemnú zimou. Tiež by sme mali dbať na to, aby sme už nenosili zbytočne krátke oblečenie (napríklad sukne alebo nohavice k členkom), pretože práve tak sa len nachladíme. Prednosť teraz dostávajú také druhy oblečenia, ktoré nás dokážu pred zimou patrične ochrániť.

Napríklad košele sú skvelou voľbou. Sú väčšinou s dlhým rukávom, mnohokrát sa dokonca rozhodneme pre pevnejší materiál, ktorý nám zaručí väčšie teplo. Ak teraz teda zvažujete kúpu košele, ktorú určite využijete celoročne, pretože košele nestarnú, prinášame vám pár tipov, ktoré stojí za to si kúpiť.

Prúžky, prúžky, prúžky

Pruhované košele sú aktuálne hit. Najviac nájdeme v obchodoch svetlo modrej košele, ktoré sú posiate zvislými bielymi čiarami. Tie je dobré kúpiť, pretože sú nielen originálne, ale tiež sa hodí k elegantnému, avšak aj k ležérnemu looku. Samozrejme nesmieme zabúdať ani na to, že nestarnúca prúžkovanou košeľou je tá, ktorá má pruhy čiernobiele. Čiernobiela kombinácia snáď nikdy neomrzí. Ak ju navyše doplníte o nejakú peknú pestrejšie farbu, tak tento kontrast urobí úplne fascinujúce outfit.

Dlhé košele sú aktuálne hit č. 2

Ďalším skvelým kúskom, ktorý potrebujete vo svojom šatníku mať, je rozhodne dlhá košeľa, ktorá siaha až po zadok. Väčšinou ste dlhé košele nosili v podobe šiat v lete, ale teraz, keď už šaty nie sú práve tá najlepšia voľba, stačí vziať dlhú košeľu a pridať k nej klasické úzke džínsy. Nevoľte k dlhej košeli nič rozširujúceho, aby ste potom nevyzerali hrubo. Úzke džínsy alebo spoločenské nohavice sú ideálnou možnosťou.

Už ste sa zoznámili s volánikmi?

Ďalšie košeľu, s ktorou budete štýlová hlavne teraz, je tá, ktorá má na sebe volániky. Tie sú väčšinou rozosiate hlavne okolo ramien či u výstrihu. Volániky ako také sú ale hit dneška, teda kto vie, ako tomu bude treba budúcu sezónu.