Chcete si kúpiť legíny? Poradíme, ako vyberiete tie najlepšie

Aj keď sa môže javiť nakupovanie ako zábava, nie je to vždy tak. Najmä, keď sa hľadá konkrétny kúsok, ktorý sa nutne potrebuje, razom sa taký kúsok nemôže nájsť. V prípade, že patríte k ženám, ktoré si napríklad teraz potrebujú kúpiť legíny, tak nám dáte iste za pravdu, že to nie je tak ľahká úloha, ako sa to prvýkrát javilo. Na trhu je totiž toľko rôznych legín, ktoré sa líšia materiálom, prevedením, strihom, tiež farbou. Aby ste nad výberom legín nestrávili doslova hodiny, prezradíme vám, ako vybrať tie najlepšie z najlepších.

Už dávno nie sú legíny jenom rýdzo voľnočasovým odevom. Legínsy už majú čestné miesto v našich šatníkoch a často je kombinujeme tiež s blúzkami alebo tričkami. Ženy ich milujú, a to hlavne vďaka pohodlnosti a tiež univerzálnosti. Ich výber však nie je tak jednoduchý, preto si poďme povedať pár tipov, ktoré výber legín podstatne uľahčí.

Čierne legíny sú základ

Pokiaľ vo svojom šatníku ešte nemáte žiadne legíny, vaše prvé by mali byť bezpochyby čierne. Čierne sú totiž základom, navyše dokážu opticky zoštíhliť vaše nohy, a tak v nich budú vaše nohy úplne dokonalé. Ak vám však smieme pomôcť pri výbere čiernych legín, vyhnite sa bavlne v tenkej väzbe, pretože to sú legíny, ktoré bohužiaľ presvitajú. Preto pri každom nákupe radšej legíny natiahnite, aby ste videli, z ako pevného a nepriesvitného / priesvitného materiálu sú.

Ak nechcete mať čierne legíny len na šport, ale chcete ich vynosiť aj medzi ľudí, odporúčame vám skúsiť legíny v metalickom prevedení. Tiež sú v súčasnej dobe veľmi moderné legíny s imitáciou vinylu alebo s koženým efektom.

Hlavne, nech sú komfortné

Legíny si kupujete len z jedného jediného dôvodu, a síce preto, aby vám v nich bolo pohodlne. A tak zabudnite na nakupovanie legín, ktoré sa zarezávajú alebo ktoré vás ťahajú v páse. V legínach sa musíte cítiť len pohodlne, to je ich hlavná úloha, ktorý by mali spĺňať. Pri skúške tak vnímajte, ako na rôznych partiách sedí. Ak škrtí bruško alebo je guma príliš voľná, nechajte ich v obchodoch.