Drevené motýliky dnes frčí!

Plesová sezóna je už dlho, ale to neznamená, že je to jediná udalosť, ktorú môžete zažiť sto percent. Guličky a fazuľa nie sú jediné udalosti, v ktorých môžete cítiť a ukázať sa v najluxusnejšom svetle. Sú tu divadlá, slávnostné obedy s rodinou, niekoľkými ročné výročie či len pekný večer na balete alebo v opere. To sú všetky možné akcie, ktoré môžete dokonale obliecť a cítiť luxus. Týmto spôsobom obliekajú najmä ženy, ktoré sú dokonale perfektné vo svojom dlhom plášti, lodiach, šatách a obľúbenej kabelke. Účesy sú ponechané niekde na kaderníckom stole, lebo len na hlave dokážu vyčarovať niečo, čo by ich nezvládli.

Klince sú princípom v každej situácii a tak pravidelne (nielen pre rôzne podujatia) navštevujú štúdio nechtov. Páni však stojí za zmienku. Dokonca by ste nemali obliecť, pretože by mali dokonale zodpovedať vášmu partnerovi. Výber tmavo modrého obleku a hnedých poloblokov je absolútnym základom. Je to len hnedý pás a samozrejme elegantná biela košeľa. Ale potom otázka je – kravata alebo motýľ?

Je jasné, že je to tá, ktorá je drevená!

Mali by ste si vybrať kravatu, ak chcete vziať motýlik alebo kravatu. Ale to zahŕňa špeciálnu košeľu bez gombíkov, ale samozrejme to nie je povinnosť. Teraz noste tie, ktoré sú na rozdiel od tlačidiel. Vyberte motýľ, ale drevený. Jeho cena je rádovo niekoľko tisíc korún, zhruba dvetisíc, ale je to kus, ktorý budete vždy používať. Bežné motýle už vyšli z módneho priemyslu, teraz sa snažia zachytiť túto drevenú nádheru! Kto by očakával, že sa stane gentlemanom prostredníctvom tejto nádhery. Ale ak vám nevadí motýle, existuje možnosť viazania, ale prosím, čo najviac.