Hodinky dotvorí look. Aké značky nesmie chýbať v zbierke?

Žiadny look nie je dokonalý, ak tak nie doplnkami. Každá správna nákupné maniačka dokáže utrácať aj za doplnky, aj keď v mnohých obchodoch sú zbytočne predražené. Ak patríte k nákupným maniačkám, ktoré vedia, že doplnky dotvorí look, občas aj drahým doplnkom neodoláte, najmä hodinkám. Hodinky sú v súčasnej dobe pomerne drahé, oplatí sa teda miesto bižutérie kúpiť pravé, originálne a značkové hodinky, ak si teda priplatíme pár tisíc korún. Vydrží nám však naozaj dlhú dobu. Otázkou je, aké značky by v našej zbierke nemali chýbať. 

Hodinky sú neoddeliteľnou súčasťou každej zbierky doplnkov. Ženy ich milujú najmä z toho dôvodu, že sa perfektne hodí nielen k ležérnym outfitom, ale aj vkusne doplní elegantný look. Pri nákupe značkových hodiniek na internete si dajte veľký pozor na to, aby ste nekúpili takzvaný fake. Fakových hodiniek je na internete veľa, mnohí predajcovia na nich chcú len zarobiť, a tak sa hrajú, že sú úplne originálne, aj keď nemajú originálne krabičku. 

Teraz však už o kúskoch, ktoré by mali zdobiť vašu zbierku. 

  • Daniel Wellngton

Kto by nemiloval hodinky značky Daniel Wellington. Mnohí ľudia však nad týmito hodinkami ohŕňajú nos, a to predovšetkým z toho dôvodu že s myslia, že sú len s látkovým remienkom. Lenže hodinky Daniel Wellington nie sú len s látkovým remienkom, ale aj s klasickým koženým remienkom aj s nádhernými kovovými remienkami. Stačí si skrátka len vybrať. 

  • Michael Kors

Ak hľadáte zlaté alebo strieborné hodinky, ktoré by na ruke nádherne vyzerali, stačí siahnuť po Michael Kors hodinkách, ktoré sú skutočne dych berúce. Možno ich zakúpiť nielen v zlatej podobe, ale aj v striebornej podobe alebo tiež v medenej či ružovkastej podobe. Všetky sú však krásne a svojim prevedením nadčasové. Hodí sa najmä k elegantným outfitom, k ležérnym voľte hodinky s koženými alebo látkovými remienkami.