Jarné trendy 2019. Pripravte sa na jar už teraz

Pred chvíľou sme slávili Silvester a pomaly už sa blíži jar. Odhoďme bundy a vrhneme sa na šaty, sukne, blúzky a kraťasy. Bude túto jar skôr do pastelových odtieňov alebo do divokých krikľavých farieb, ktoré budú strhávať pozornosť nejedného okoloidúceho? Poradíme vám, na čo sa konkrétne zamerať. Mnohé kúsky určite už teraz nájdete v obchodoch, preto sa vydajte na nákup už teraz. 

žltá farba 

Väčšinou ju buď milujete alebo neznášate. Uvidíme, koľko žien si žltú ešte viac obľúbi, komu sa ešte len začne páčiť a kto z nej bude znechutený. Čo ale už vieme je, že na mólach budú farbou číslo jedna. Aké kúsky si v tejto farbe kúpite vy? 

Malé biele úzke šaty 

Každá z nás má doma minimálne jedny malé čierne šaty, ale toto jar bude vo sviežejším duchu. Malé biele šaty vraj zaplaví všetky možné odevné reťazce. Budete si teda môcť vybrať z rôznych materiálov a strihov, ktoré najlepšie zapadnú do vášho šatníka. Čo také zaujímavé čipkované biele šaty, biele saténové šaty alebo napríklad biele pohodlné bavlnené? Je to len na vás! 

nadýchané rukávy 

Móda sa veľmi často vracia a tento trend nie je výnimka. Nadýchané rukávy boli hitom 80. rokov. Kým mladšie dievčatá nie sú z nadýchaných rukávov „na vetve“, staršie ročníky ale určite veľa ocenia, že budú môcť vytiahnuť sáčko alebo blúzku, ktoré nosili za mlada. 

košeľové šaty 

Naopak jeden z kúskov, ktoré si dokážeme predstaviť úplne na každom, sú košeľové šaty. Ak si vyberiete správny strih a odtieň, budete v nich žiariť. Perfektne sa k nim hodí pások a topánky na podpätku alebo len malá kabelka cez rameno. Trendy budú práve žlté alebo námorníckej pruhované. 

Oversized vesty 

Niečo, čo sa hodí takmer ku všetkému. Môžete voliť konzervatívnejší tmavé odtiene alebo extravagantné žltej a zelenej jarné farby. Výber je len na vás. 

Budete nakupovať podľa trendov alebo ani jedna vec z tohto zoznamu nie je váš šálka kávy?