Trendy doplnky, ktoré si zamilujete

Každá žena sa chce parádiť. Okrem najnovších kolekcií šperkov si dopraje pekné dizajnérske kúsky, nové trendy kabelky, štýlové šatky/ šály a klobúky. Doplnky pomáhajú doladiť každý outfit a bez nich by bol akýkoľvek outfit nevýrazný.

Aké doplnky by vám ale nemali chýbať?

Luxusné kožené peňaženky

Niektoré ženy majú len jednu praktickú koženú peňaženku, no nemalo by to tak byť. Ženy, ktoré milujú módne trendy, nestriedajú len pekné moderné oblečenie, ale striedajú aj peňaženky. Nezabúdajme, že peňaženky nie sú len ukryté v dámskej kabelke. Často ich vyťahujeme, či už na pracovných stretnutiach, keď z nich chceme vytiahnuť vizitky, alebo pri platení v reštaurácii.

Kúpte si luxusné kožené peňaženky aj vo výraznejších farbách – v metalických farbách a zlaďte ich s kabelkami. Odporúčame aj hadí vzor, poprípade lesklé a matné tmavé peňaženky.

Štýlové šály a šatky na krk

Šály a šatky v rôznych farebných prevedeniach a s rôznymi vzormi milujú mladé, ale i staršie ženy. Chránia oblasť krku pred vetrom, silnými mrazmi a zároveň perfektne dopĺňajú daný outfit, ktorý má dáma na sebe. Klasické pletené vlnené šály v neutrálnych farbách sú práve túto sezónu IN. Ak ale nemáte rady neutrálne farby, pokojne siahnite po farebnejších. Dávajte ale pozor na to, aby ste farebné šály a šatky skombinovali s oblečením, ktoré máte na sebe. Viete si vari predstaviť, že si nový šál v oranžovej farbe oblečiete k červenému topu? Nepredstaviteľné!

Oplatí sa vám investovať do neutrálnych odtieňov šatiek a šálov. Nech už bude farbou roka akákoľvek farba, tieto šály a šatky vám budú robiť spoločnosť niekoľko rokov.

Tip pre vás, dámy: Ak ešte nemáte kúpený darček pre svojho milovaného partnera, kúpte mu pánsky šál alebo šatku. Aj muži si musia chrániť nielen hlavu, ale aj krk, ktorý je najnáchylnejší v chladnom zimnom období. Farebné prevedenie šálu alebo šatky zlaďte s obľúbenou taškou cez rameno, ktorú váš partner nosí najčastejšie.

Nové kožené peňaženky v rôznych farebných prevedeniach, šatky a šály sú módnymi doplnkami, ktoré by mali robiť spoločnosť každej žene. Máte ich doma dosť?