Walk-In zásteny Radaway

Plánujete zariaďovať vašu kúpeľňu a chcete do nej umiestniť voľne priechodná zástenu Walk-In? Tieto zásteny sú napríklad dostupné v mnohých šírkach, farebných úpravách, môžete ich inštalovať na dlažbu alebo aj na vaničku a vyrába je predovšetkým veľa firiem. My sa dnes ale zameriame na Walk-In zásteny od poľskej firmy Radaway, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a širokým výberom vo výbere skiel.

Voľba skla

Radaway vyrába zásteny zo skla štandardného číreho, saténového, grafitového, hnedého, pixelového a zrkadlového. Pokiaľ chcete ale niečo výnimočné a niečo, čo každú vašu návštevu ohromí, môžete si zvoliť sklo gravírované. V tomto prípade si môžete nechať vygravírovať napríklad svojho domáceho maznáčika, alebo obľúbeného speváka priamo do vašej kúpeľne a budete ich tak mať vždy na očiach. Tento variant skla pôsobí vždy veľmi elegantne a nikdy vás neomrzí. Ako podklad pod gravírované sklo je odporúčaný tmavší podklad, aby samotný efekt na skle čo najviac vynikal.

Pre loftové byty sú skvelou voľbou zásteny v industriálnom štýle s čiernymi mriežky na skle. Mriežka je z keramickej farby, vďaka ktorej je vysoko odolná proti mechanickému opotrebovaniu napríklad počas údržbe skla.

Výber šírky

Samotná šírka Walk-In zásteny je veľmi dôležitá. V tomto voľne priechodným prevedenie platí pravidlo, že čím širšie, tým lepšie. Počítajte ale s tým, že sa počas sprchovania môže voda vždy dostať aj mimo oblasti kúta.

Inštalácia Walk-In

Walk-In možno inštalovať buď na vaničku z liateho mramoru, alebo na dlažbu. U inštalácia na dlažbu je dôležité vopred vymerať spád vnútorného priestoru kúta. Je to z toho dôvodu, aby voda po podlahe stekali bez problémov ku kanáliku a nikde zbytočne nezachytili.

Údržba skla

Všetky sklá sprchovacích kútov značky Radaway majú ochrannú vrstvu Easy Clean, vďaka ktorej sa kvapky vody neudrží na povrchu skla a stečú preč. Vďaka tejto ochrane bude údržba skla vždy jednoduchá a predovšetkým efektívne.

Batérie

Walk-In si žiada aj vhodný výber podomietkové batérie, ktorá musí byť dizajnová a hlavne farebne zjednotená s profilmi kúta.

Už viete, aký Walk-In si zaobstaráte do svojej kúpeľne?