3 košele, ktoré nesmú chýbať v žiadnom šatníku

Dnes na vzhľade skutočne veľmi záleží. Vďaka tomu, ako ľudia chodia oblečení, si utvořujeme na ne názory. Mali by sme v dnešnej dobe skutočne dbať na to, čo máme na sebe, veď šaty robia človeka. V každom šatníku by malo byť pár základných kúskov, bez ktorých by sme nemali dať ani ranu. Samozrejmosťou sú nejaká basic, jednofarebná tričká, ďalej potom niekoľko džínsov a samozrejme košele. Konkrétne košieľ by sme mali mať minimálne tri typy. Poďme si ich teda predstaviť.

1) Biela košeľa

Biela košeľa je naozaj nutnosťou. Bez nej by sme skutočne nedali ani ranu. Hodí sa nielen na slávnostné udalosti, ale taky je často súčasťou povinného dress codu v zamestnaní. Je už jedno, či budeme mať košeľu voľnejšie alebo vypasované, dôležité je, aby sme vôbec jednu takú košeľu mali. Biela košeľa je skutočne základom nielen dámskeho, ale aj pánskeho šatníka.

Ak niekedy neviete, čo si máte dať na rande, na kafé s kamarátkami alebo do práce, vždy siahnite po tejto košeli. Hodí sa nielen k sukni, ale taky aj k džínsom alebo spoločenským nohaviciam. K nej si potom len obujete obuv, ktorá je vám pohodlná – je jedno, či sú to lodičky alebo poltopánky či tenisky.

2) Károvaná košeľa

Ďalšia nutnosťou je aspoň jedna károvaná košeľa. Aj károvaná košeľa je skutočne podmienkou. Tá sa hodí najmä na party s priateľmi alebo len tak – pre všedné nosenie. Väčšinou sa k nej dávajú tenisky alebo nejaká jesenná obuv (napríklad chelsea topánky). Využijete ju však ku všetkému a kedykoľvek.

Dneska károvanou košeľu kúpite snáď všade! Keďže sa blíži zima, skutočne ju nájdete naozaj kdekoľvek.

3) Džínsová košeľa

A súčasným asi najväčším hitom je džínsová košeľa. Bez nej by ste nemali dať ani ranu. Je absolútne fenomenálne! Môžete si ju kúpiť aj v dĺžke až pod zadok. Kombinovať sa dá taky takmer so všetkým – najlepšie však urobíte, ak ju budete kombinovať s džínsy. Možno si hovoríte, že džínsová košeľa a džínsy nejdú k sebe, ale ste na omyle. Skutočne sa táto džínsová kombinácia teraz nosí.