Aj leopardí vzor sa môže nosiť štýlovo. Poradíme, ako na to

Keď sa dostal leopardí vzor zase do módy, mnohí ľudia neveriacky krútili hlavami. Predsa len sa jedná sa o vzor, ktorý nevyzerá práve dvakrát štýlovo, ale skôr lacno. Ľudia majú leopardí či iné zvieracie vzory späté s lacnými dievčatami, ktoré sa rady prezentujú na verejnosti len v minisukniach, krátkom topu a práve v dlhom gepardím alebo leopardím kabáta. Keď sa však leopardí vzor zase dostal do módy, začalo sa špekulovať nad tým, ako tento skvelý vzor skombinovať tak, aby výsledný outfit nevyzeral lacno, ale skôr štýlovo. A napodiv to ide! 

Aj keď sa môže zdať kombinácia leopardieho vzoru s inými kúskami zbytočná, pretože mnohí sú toho názoru, že zakaždým pôsobí výsledok pomerne lacno, nie vždy je výsledok taký, aké sú očakávania. Kombinovať rôzne kúsky s leopardím modely so skutočne vyplatilo, nebolo to zbytočné, ako sa mnohí domnievali. Vďaka premýšľaním nad kombináciami tak vznikli fantastické outfity, ktoré určite oceníte, keď leopardie a iné zvieracie motívy zase prišli do módy. 

Keď nosí leopardí vzory modely, ktoré majú moderné strihy 

Ak nechcete zdĺhavo premýšľať nad tým, s čím skombinujete leopardie vzory, urobte to tak, že si oblečiete model moderného strihu, ktorý bude práve nositeľom leopardích vzorov. Keď si vezmete napríklad midi sukňu alebo zavinovacie blúzku spomínaného vzoru, rozhodne neurobíte krok vedľa. Ľahko moderné modely skombinujete s čiernymi kúskami oblečenia a máte vyhrané. 

S čiernou sa kombinujú leopardie vzory najlepšie. Ani s bielou nevyzerajú modelmi zle, len čierna je skrátka čierna. A v tomto prípade je to to najlepšie, po čom môžeme siahnuť. 

Kvalitné zloženie odstráni lacný vzhľad 

Ak nechcete vyzerať lacno a chcete si svoje leopardí kúsky skombinovať prakticky s čímkoľvek, musíte dbať na zloženie. Materiálové zloženie je veľmi dôležité, ak zvolíte lesklý zamat alebo umelý materiál, nemôžete sa čudovať tomu, že si o vás ľudia nebudú myslieť zrovna dobré veci. 

Ideálny materiál leopardích modelov je bavlna alebo prípadne hodváb.