Aké hodinky patria medzi najdrahšie?

Hodinky sú doplnkom, ktoré patrí každodennému oblečeniu, bez ktorého nemôžete žiť bez stopercentne. Je to taký doplnok, ktorý dokonale vyplní vzhľad a máte pocit, že máte najlepší vzhľad na celej planéte. Ste jednoducho spokojný s tým, a to je to, čo sa cítite pohodlne v rovnakom čase. Hodinky je možné kúpiť všade. Teenageri sú veľmi populárne objednávať z internetu, keď ste absolútne nadšení nájsť šesťdesiat koruny hodinky. Ale tí, ktorí chcú dobré hodinky, pretože túžia po klasike, ktorá môže trvať navždy kupovať hodinky od rôznych značiek. Medzi najznámejšie a najpopulárnejšie patria hodinky Michaela Korse, ktoré sú špeciálne špecifikované pre hodinky, ktorých ciferník sú kamene. Oveľa bežnejším pohľadom sú Calvin Klein. Samozrejme, milovníci čistého popruhu hodinky prichádzajú na svoje, pretože aj tieto značky sú habaděj. Ale tieto hodinky sú v rozmedzí piatich tisíc. Ale aký je cenový rozsah najdrahších hodiniek na svete?

• Patek Phillipe Platinum World Time

Tieto hodinky sú absolútne exkluzívne a dokonalé. Je to zlatý ciferník ciferníka, ktorý je strieborný a vyzerá ako veľký stroj v malej konštrukcii. Kožený remienok dodáva určitú eleganciu, ktorú určite ocenia všetci, ktorí tieto hodinky berú. Ak by ste mali záujem o cenu, pretože by ste ju museli kúpiť raz, je to štyri milióny dolárov.

• Chopard Super Ice Cute

Viac ako milión dolárov zaplatíte, keď si kúpite tieto krásy. Sú to strieborné hodinky, ktoré sú vytesané malými kameňmi. Sú to hodinky určené najmä pre ženy, najmä tie, ktoré sa používajú v luxusnom a luxusnom oblečení. Jeden veľký trblietavý náramok je najlepším popisom týchto exkluzívnych hodiniek.