Aké veci nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy?

Dámsky šatník je pre mnohých mužov iba jedna veľká španielska dedina. Nevyznajú sa v jednotlivých kúskoch oblečenia, dokonca sa veľakrát ani nechcú vyznať v tom, čo má žena vo svojom šatníku. Rovnako tak nemajú páni chuť vedieť, koľko konkrétne modely či kúsky stáli. Ak by však páni chceli prebádať ženský šatník, zistili by, že v dámskych skriniach nechýba najmä niekoľko vecí. Akých?

Každá žena vie, čo tvorí základ šatníka alebo čo by malo respektíve tvoriť základ šatníka. A podľa toho sa napokon riadi. Vedia, že ak budú mať nakúpené základné kúsky, budú mať vždy, čo si obliecť. Lenže aké základné kúsky musia ženy mať vo svojej zbierke?

Rifle

Či je leto alebo zima, v rifliach je vždy prima! Rifle sú kúsok, ktorý má svoje miesto snáď v každom dámskom šatníku. Pokiaľ si nemajú ženy čo obliecť, automaticky volí práve rifle čiže džínsy, z ktorých vykúzli naozaj krásny outfit, ktoré im bude kdejaká žena závidieť.

Džínsy sú odev, ktorý sa nosí už dlhé roky. Málokto ale vie, že jednu dobu bolo ich nosenie do spoločnosti zakázanej. Ich výhodou je hlavne materiál, ktorý bol predtým súčasťou hlavne pracovných odevov. Dokázal totiž odolať aj pri tvrdej práci. Najviac džínsy spopularizovala Marilyn Monroe a taky James Dean.

Kožená bunda

Neoddeliteľnou súčasťou každého dámskeho šatníka je bezpochyby kožená bunda. Ide o fenomén, ktorý bol predtým synonymom rebélie a sily. Dnes sa už nejedná o synonymum rebélie a sily, ale jedná sa skôr o jeden obrovský módny trend a hit, ktorý je obľúbený naprieč najrôznejšími generáciami. Dôvodom veľké obľúbenosti kožených búnd je predovšetkým to, že kožená bunda nenechá v núdzi žiadnu ženu ani muža. Vytiahnuť ju totiž môžete kedykoľvek, nech je vonku akékoľvek počasie.

Biela blúzka

Súčasťou dámskeho šatníka by mala byť tiež biela blúzka, ktorá má byť symbolom čistoty a nežnosti, avšak podľa módnych špecialistov je to skôr unikátny a univerzálny kúsok, s ktorým ženy urobia dojem.