Ako partnerovi uľahčiť výber zásnubného prsteňa?

Keď už obaja viete, že by ste svoj vzťah chceli spečať manželským sľubom, máte istotu, že toto je ten, s ktorým si založíte rodinu a strávite s ním celý život. Najväčším problémom pre väčšinu mužov nie je ani tak samotný výber lokality, kde sa to má stať, ale výber zásnubného prsteňa.

Ženy ale mužom vedia tento nákup uľahčiť. Ako?

Prechádzajte sa okolo klenotníctiev

Keď budete nakupovať vianočné darčeky pre všetkých rodinných príslušníkov, nenápadne choďte okolo výkladov klenotníctiev, kde sú rôzne zásnubné prstene. Začnite rozprávať na tému, ktoré prstene sa vám páčia, aký typ prsteňa by ste si predstavovali a možno sa vám to nebude zdať, ale váš partner bude tieto informácie nasávať. Vďaka tomuto rozhovoru na tému zásnubných prsteňov mu uľahčíte výber zásnubného prsteňa, ktorým vás požiada o ruku.

Pošlite mu URL adresy prsteňov, na ktoré ste „náhodou“ natrafili

Pozrite si aktuálne ponuky prsteňov. Ak sa vám zapáčili zásnubné prstene z bieleho zlata, pošlite mu tie, ktoré sa vám zapáčili. Váš partner bude mať ponuku uloženú v správe / maili a nájde si ju, keď sa pustí do hľadania vhodného zásnubného prsteňa.

Povedzte mu, aký materiál sa vám najviac páči

Partnerovi uľahčíte výber aj vtedy, keď mu poviete, z akého materiálu by mal byť prsteň vyrobený. Predávajú sa zlaté, strieborné, ale aj prstene z bieleho zlata, preto ak chcete prsteň z jedného konkrétneho materiálu, povedzte to partnerovi, aby sa nestalo, že vám namiesto strieborného zásnubného prsteňa kúpi zlatý zásnubný prsteň.

Partner by mal materiál prispôsobiť šperkom, ktoré bežne nosievate. Ak nosíte strieborné šperky, odporúčajú sa strieborné zásnubné prstene.

Ak chcete, aby zásnuby dopadli naozaj nad očakávania, uľahčite partnerovi výber zásnubného prsteňa. Ostatné už nechajte na neho.