Atmosféra Vianoc aj vo vašej spálni

Všade okolo nás už cítiť blížiace sa najkrajšie sviatky roka. Oslavujú ich ľudia rôznych vierovyznaní a sú o stretnutí so svojimi blízkymi, s ktorými sa počas roka nevídavame tak často, ako by sme chceli.

Pomaly už začínajte s prípravami na tieto krásne sviatky. Poradíme vám, ako atmosféru Vianoc preniesť aj do vašej spálne.

Vianočné posteľné obliečky

Atmosféru Vianoc navodíte vo svojej spálni práve peknými vianočnými posteľnými obliečkami ideálne v červených farbách. Motívy Mikuláša, sobíkov, snehuliakov, vianočných hviezd, vločiek sú najkrajšie vianočné motívy, ktoré si zákazníci obľúbili a vyhľadávajú ich.

Ak ešte doma nemáte žiadne vianočné posteľné obliečky, je čas to napraviť. Advent onedlho začne a vy sa musíte pripraviť na vianočné sviatky!

Čo sa týka materiálového prevedenia, uprednostnite klasické bavlnené, ale zaujať vás môžu teplučké flanelové obliečky s vianočnými motívmi. Obliečky vám odporúčame zladiť so závesmi.

Keď už sme pri závesoch, pri dávaní vianočných závesov nezabudnite dať dole ochranné siete proti hmyzu. Odložte ich na bezpečné miesto a vytiahnite ich opäť na jar.

Dekoračné vankúše s vianočnými/ zimnými motívmi

Ak rady leňošíte so svojimi partnermi na manželskej posteli, odporúčame vám kúpu dekoračných vankúšov s vianočnými a keď nie s vianočnými, tak aspoň zimnými motívmi. Odporúčame tieto vzory – vločky, nápis „Merry Christmas“ alebo „Xmas“, vzor ihličia a motívy snehuliakov.

Stačia dva- tri dekoračné vankúše so zimnými a vianočnými motívmi. V kombinácii s obliečkami vytvoria dokonalú vianočnú atmosféru.

Dekoračné predmety

Na interiérové okenné parapety a na komodu v spálni umiestnite pár dekoračných vianočných predmetov. Odporúčame drevené písmenká, z ktorých vytvoríte slovo XMAS. Ďalej by nemala chýbať typická vianočná guľa a vianočné keramické figúrky. Potešiť vás môžu aj zmenšeniny vianočných stromčekov.