Jesenná móda je vonku. Čo priniesla jej a čo jemu?

Ak patríte k nákupným maniačkám, iste viete, že do obchodov zavítala jesennej kolekcie, ktorá je rozhodne veľmi lákavá. Aj keď sa dlhú dobu špekulovalo, že sa tohtoročná jesenná móda bude niesť v znamení khaki farby, nakoniec je to inak. Jesenným kolekciám vládne bordó brava spoločne s horčicovo žltou, ktoré sú obsiahnuté snáď na každom modeli. Pozrime sa však na konkrétne modely a na to, čo tohtoročná jesenná kolekcia priniesla jej a čo jemu. 

Než sa pustíme do predstavovania aktuálnej tohtoročnej jesennej kolekcie, prinášame tip pre milovníkov kúzelnícke ságy o HarryPotter. Práve jeho kolekcia zavítala do mnohých obchodov a je až neuveriteľné, aký obrovský záujem o oblečenie, doplnky a obuv je. HarryPotter kolekciu nájdete napríklad v internetovom obchode Sinsay alebo Housebrand, kde ho plno mikín, tričiek, nohavíc, batohov, ale aj šál alebo pyžám. Po čom siahnete vy? 

Ostatne dôležitá je hlavný jesenná kolekcia, ktorá prinesie mnoho zaujímavých kúskov. Pozrime sena to najzaujímavejšie, čo si môžeme kúpiť. 

Jesenná móda pre ňu 

Ženy sa radujú z obrovského množstva blúzok, mikín a svetríkov. Všetky majú buď motív ornamentov, alebo sa pýši prúžky. Ako sme už spomenuli, väčšina kúskov sa nesie v znamení bordó a horčicovo žltej farby, avšak aj milovníci zelenej alebo tmavo modré si prídu na svoje. Vo spomínaných farbách nájdeme aj parky, ktoré sú opäť hitom tejto jesene. Parky sú vykonané ľahko, nemajú kožúšky na kapucni a väčšina z nich je nepremokavá. Čo sa týka doplnkov, na pulty obchodov sa vo veľkom dostávajú ľadvinky. 

Jesenná móda pre neho 

A čo jesenná kolekcia priniesli jemu? Páni môžu investovať do búnd cez hlavu, ktoré majú klokanie vrecko vpredu. Do módy sa opäť dostali aj zaujímavé prevedenie joggers džínsov, nájdu si však niečo aj milovníci elegancie, pretože toľko károvaných nohavíc ku členkom v obchodoch ešte nebolo.