Už žiadna zima na perách! Vieme, ako takéto zime predísť

Zima sa zakaždým nesie vo veľmi chladnom duchu. Mnoho z nás práve preto nemá zimu v láske. Nielen, že sa je na vozovke veľké poľadovici, ale tiež sa neustále stretávame s nepríjemnými snehovými brečky, vďaka ktorým máme mokro v topánkach. Okrem toho nás často skolí nádcha alebo kašeľ či iné trochu závažnejšie choroby. Okolo pier sa nám objavujú aj nepríjemné opary či zimy, s ktorými mnohokrát dlho bojujeme. Aby ste s nimi nemuseli bojovať, mali by ste vedieť, ako im predchádzať. A my vám poradíme!

Existuje samozrejme veľa možností, ako predchádzať zime na perách. My vám prinášame tipy, ktoré sú osvedčené a ktoré stopercentne fungujú. Chce to len mať kvalitné balzamy, rúže a chce to pravidelne masírovať naše pery. Zima sa potom ústam vyhne!

Balzam ako súčasť každej kabelky

Každá žena by mala mať v kabelke balzam, ktorý bude prvou pomocou. Ak budete mať pocit, že máte pery popraskané alebo príliš vysušené, musíte okamžite siahnuť po balzamu. Pri kúpe balzamu dávajte pozor na jeho zloženie. Kvalitné balzamy, ktoré vám stopercentne zaručia, že sa vám zima na perách vyhne, by mali obsadzovať hlavne maslo či vosk. Okrem toho by v sebe mali mať aj rôzne oleje, pretože tie sú známe tým, že prenikajú do pokožky a vyživujú ju.

Svoje pery masírujte

Možno vám to príde smiešne, ale skutočne by ste mali svoje pery masírovať. Tvár i telo potrebuje istý peeling, dbať by ste mali hlavne na peeling svojich úst, pretože pokožka okolo úst je oveľa tenšia ako inde na iných častiach tela a hlavne sa oveľa rýchlejšie odlupuje. Peeling teda pravidelná masáž pier by praskanie a odlupovanie mala zabrániť.

Keď rúžu, tak krémové

Ženy nosia vo svojich kabelkách taky rúž. Ak rúžu milujete, mali by ste siahnuť po troch krémových rúžoch, pretože práve tie sú nielen dlhotrvajúci, ale hlavne perfektne hydratujú. Samozrejme sa pred žiadnym nanášaním rúžu nesmie zabudnúť na balzam, ktorý patrí pod rúž