Ako sa zbaliť k vode

Keďže nás slniečko v týchto dňoch neopúšťa, je načase vyraziť k vode. Tráviť čas pri vode nie je dovolenka v tom pravom slova zmysle. Je to skôr jednodňový či dvojdňový výlet, na ktorom si budete užívať osvieženie v podobe studenej vody, ktorá bude vaším najlepším priateľom v horúcich letných dňoch, kedy na vás slniečko svieti zo všetkých strán. Ak patríte k ľuďom, ktorí nikdy nevedia, čo so sebou, poradíme vám. 

Ako sme spomenuli, tráviť čas pri vode je niekedy to najlepšie, čo môžete urobiť. Na chvíľku sa vytratíte z toho rýchlo ubíhajícího sveta, na chvíľku zabudnete na všetky starosti a strasti, ktoré vás ťaží. Aby vám však pri vode nič nechýbalo a nemuseli ste sa pre niečo zbytočne vracať, odporúčame vám riadiť sa našimi pokynmi. 

Zoznam toho, čo si musíte vziať k vode 

  • plavky
  • osuška
  • deka
  • opaľovacíkrém 
  • pokrývka hlavy
  • peniaze

Peniaze a opaľovací krém sú samozrejmosti, na ktoré sa nezabúda. Väčšinou sa nezabúda ani na deku. Na čo sa však zabúda pravidelne, tak je pokrývka hlavy. Predovšetkým v horúcich letných dňoch si musíte svoju hlavu chrániť, aj keď ste pri vode a aj keď ju máte namočenú. Je dôležité mať hlavu pokrytú, bez toho to skrátka nejde. 

Ak nechcete vyzerať smiešne, ale naopak štýlovo, zaobstarajte si najmä slamený klobúk, ktorý je opäť v móde. Nezáleží na tom, či je to klobúk drobný alebo naopak priestranný. Dôležité je, aby bol slamený. 

Čo sa týka plaviek, tohtoročnými hitmi sú jednodielne plavky oranžovej či podobné farby. Tohtoročná móda sa inšpirovala seriálom „Pobrežná hliadka“, teda tu sa môžete inšpirovať. Ak však nie ste milovníčkou jednodielnych plaviek, odporúčame siahnuť predovšetkým o dvojdielnych, ale volánikových plavkách. Aj keď sa každý rok tvrdí, že plavky by mali byť farebné, tento rok to neplatí. Tento rok sú povolené aj čierne plavky, a to konkrétne také, ktoré majú vrchný diel plný volánikov.