Ako vybaviť predsieň?

Predsieň je neoddeliteľnou súčasťou každého domu. Ihneď si ju všimneme, keď vstúpime do nášho príbytku. Mnohí ľudia považujú predsieň za samozrejmosť, nevenujú jej pri zariaďovaní žiadnu pozornosť. Lenže je potrebné si uvedomiť, že predsieň je to prvé, čo registrujeme, keď vojdeme do niečieho príbytku. Mali by sme teda venovať pozornosť zariaďovaní aj tejto časti domu. Aby ste vybavili svoju predsieň tak, ako sa má, prinášame vám zoznam toho, čo nesmie v predsieni chýbať či čím predsieň vybaviť. 

botník 

V žiadnej predsieni nesmie chýbať botník. Je však len otázkou, či si v botníku necháte všetku obuv alebo zvolíte len takú, ktorú aktuálne nosíte. Mnohí ľudia majú botníky naozaj obrovské, iní však majú len drobné Botnickom, do ktorých sa sotva zmestia dva páry obuvi. Všeobecne platí, že by takýto botník mal mať hĺbku aspoň štyridsať centimetrov, aby sa do neho topánky zmestili. Rovnako tak by mal byť dostatočne vetraný, spotené topánky v ňom tak budú aspon voľne vysychať. 

Vešiak na kabáty 

Rovnako tak nesmie chýbať v žiadnej predsieni vešiak na kabáty. Samozrejme to s nimi nemusíte preháňať, ale je naozaj nutné, aby vešiaky na kabáty v predsieni boli. Kam by ste inak kabáty dávali? Brali by ste si ich so sebou až do obývacej izby? To je predsa hlúposť. 

zrkadlo 

Keď si kabát obliekate, potrebujete vedieť, ako vám to pristane. A aby ste si v topánkach nezašpinili dlažbu v kúpeľni, musíte mať zrkadlo aj v predsieni. Opäť platí, že nemusíte mať zrkadlo extrémne veľké, ale čím väčšia bude, tým lepšie uvidíte celý svoj outfit. Väčšina ľudí má však len drobné zrkadlo, ktoré však taky stačí. 

Vešiak na kľúče 

Aby ste svoje kľúče nestrácali, odporúčame mať v predsieni zavesený vešiak na kľúče. Dnes je takýchto vešiakov na trhu veľa v rôznych prevedeniach, iste si vyberiete. Lacné ich nájdete napríklad v obľúbenom Pepca.