Buďte doma kreatívny! Poradíme ako!

Väčšinou ženy dbajú na to, aby to v ich domácnostiach bolo moderné a štýlové. Väčšinou si tak kupujú najrôznejšie bytové doplnky, ktoré sú na prvom mieste v rebríčku najmodernejších vecí v rôznych časopisoch o bývaní. Práve v časopisoch o bývaní sa môžeme inšpirovať, môžeme si hľadať to, čím vyplníme voľné rohy v miestnosti, môžeme sa nechať inšpirovať farebnou kombináciou mnohých miestností v dome.

Ak sa zaujímate o aktuálne trendy v bývaní, potom vám neunikli hlavne nasledujúce tipy, doplnky či veci, ktoré vo vašom dome rozhodne nesmie chýbať. Neuniklo vám určite ani to, že sa aktuálne všetko točí okolo šedej farby, ale aj s ňou môžeme byť kreatívny. Chce to len povoliť uzdu svojej fantázii.

Keď mu si neviete prípadné tipy predstaviť, stačí sledovať používateľské kontá na Instagramu, ktoré sa zameriavajú práve na bývanie. Tu nájdete potrebnú inšpiráciu.

Aká svetla voliť?

Ak sledujete aktuálne trendy, rozhodne vám neuniklo to, že sa dnes do jedální, respektíve nad jedálenské stoly dávajú tri svetlá, ktoré sú okrúhleho tvaru. Väčšinou sú posadené do rovnakej roviny a sú tmavo či svetlo sivé (záleží podľa vašej líbivosti a podľa vašej jedálne).

Aké stoličky voliť?

Keď už sme pri tých jedální, zamerajme sa aj na jedálenské stoličky. Tie už nie sú ani zďaleka tak umelé, ako bývali kedysi. Už nie sú na nerezové trubke, ako tomu bolo kedysi, ale dnes sú tie najmodernejšie nielen v látkovej podobe, ale aj v tej plastovej, kedy sú na štyroch šikmých, drevených nôh.

Aké stoly voliť?

Aby sme mali jedáleň kompletný, potom by sme sa mali zamerať aj na stoly. Stoly voľme jedine masívne, ktoré sú z prírodného materiálu, teda z dreva. Žiadne umelé verzie nie sú prijateľné.

Aké závesy voliť?

Čo sa týka väčších a výraznejších doplnkov, potom sa nebojte veľkých, masívnych závesov. Pokiaľ máte domácnosť do šeda, potom veľké masívne sivé závesy sú ideálne. Nebojte sa tieto závesmi použiť ani vtedy, keď nemáte veľké francúzske okná.