Bývanie v Bratislave na mieru nám, ženám

Ženy každého veku milujú riešenia na mieru. Len tie totiž sú jedinečné a umožnia vyniknúť. A ako je to s bývaním? Veľmi podobne! Moderná žena nepotrebuje len strechu nad hlavou, ona chce od bývania viac; okolitú infraštruktúru, umožňujúcu žiť život naplno. Dámy, ak hľadáte netuctové bývanie v Bratislave, máme pre vás tip.

Premiére – tak znie názov projektu, nad ktorým drží patronát česká developerská skupina Finep. Jedná sa o obytný dom v Starom Meste, ktorý má ambíciu riešiť tie najpálčivejšie problémy Bratislavčanov. Ako? Čítajte ďalej.

Ideálna poloha

Objekt nájdete na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ide o jednu z hlavných dopravných tepien hlavného mesta s výborným napojením na diaľnicu D1 a tiež cesty smerujúce k letisku či železničnej stanici. V okolí pár desiatok metrov je navyše sieť zastávok MHD, ktoré zaručia mobilitu aj ženám, ktoré si so šoférovaním netykajú.

Bývanie v Bratislave

Občianska vybavenosť na úrovni

Keď je reč o okolí objektu, musíme spomenúť skvelú dostupnosť rôzneho druhu služieb. V okruhu niekoľkých stovák metrov tu nájdete reštaurácie, obchody, rekreačné a oddychové zóny, školy, poštu či lekárne – všetko dostupné pešou chôdzou do niekoľkých minút! Takéto byty Bratislava potrebovala ako soľ!

Premiére – máte na výber

23 podlaží, desiatky 1 až 4-izbových bytov s výmerou od 32 do 125 m2 – aj to je vizitka obytného domu Premiére. Tento výber poteší slobodné ženy milujúce voľnosť, ale tiež mamičky či rodiny s deťmi. Byty na predaj Bratislava v takomto štandarde neponúka bežne; navyše ide o celkom nové bývanie!

Bývanie v Bratislave

Riešenie pre budúcnosť

Jedným z najtragickejších problémov slovenských miest sú parkovacie plochy. Ani Bratislava nie je výnimkou, no projektanti komplexu Premiére mysleli aj na tento moment. Preto je súčasťou budovy trojpodlažná podzemná garáž strážená kamerovým systémom a vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily. Tie sú predsa budúcnosťou dopravy.