Auto s tým najkrajším zadkom

Aký je ten hlavný a zároveň najväčší rozdiel medzi ženou a mužom? Ide o rozdiel v nakupovaní. Ženy milujú chodenie po obchodných centrách a zbožňujú stálej navštevovanie svojich obľúbených značiek obchodov. Sú schopné minúť celú svoju výplatu priebehu niekoľkých hodín. Kúpi si tie najlepšie kúsky oblečenia, o ktorých snívali už od doby, kedy prišli do módy. Muži naopak dokážu svoje výplaty šetriť až do doby, kedy si budú môcť kúpiť svoj vysnívaný model auta. Potom všetky šetrenia príde na púhy jeden stroj, ktorý sa stane súčasťou domácnosti a mnohokrát je tiež uprednostňovaný pred partnerkou. 

Auto sa po kúpe stáva súčasťou rodiny. Je nutné o neho starať – leštiť ho, umývať ho aj vysávať. Ženy do tej doby ani netušia, že ich drahá polovička niečo také vykonávať vie. Aby ale napríklad práve luxovaní preniesli muži i do domácnosti – to už po nich nikto nemôže chcieť. 

Muži snívajú o skvelom aute, ktoré bude mať dostatočne veľký kufor, pohodlné sedačky, dobre situovanú radiacu páku. Chcú, aby ich auto vyvolalo veľmi dobrý dojem, preto si kupujú automobily veľmi populárnych automobiliek. Dbajú na vzhľad i na pocit, ktorý majú, keď v takom aute sedí. 

Medzi najpopulárnejšie novinky na trhu teraz patrí aj vozidlo Seat Ibiza. Práve v ňom sa totiž muži cítia úplne dokonale a pohodlne. Táto španielska automobilka predstavila začiatkom roka svoju už piatu generáciu tohto modelu. Automobil sa radí nielen k populárnym novinkám (ako už bolo spomenuté), ale aj k tým druhom áut, ktoré sú vlastníkmi naozaj luxusných zadkov. Práve preto je Seat Ibiza zrejme tak sympatickým vozidlom. Medzi ďalšie plusy sa radí aj fakt, že sa jedná o neskutočne a nečakane priestranné vozidlo a pri prvom dojme sa ničím neodlišuje od iných áut. 

Veľký priestor sa však radí k tým hlavným plusom, pretože práve tu si príde na svoje pohodlie ako vodič, tak spolujazdec, ale prekvapivo aj spolujazdci, ktorí by sa snáď chceli posadiť na zadné sedačky. Ani muži veľkostne sa približujúce k dvom metrom by nemali s nedostatkom miesta najmenší problém.