Calvin Klein nie je len o spodnom prádle

Calvin Klein – značka, ktorá v sebe nesie naozaj veľa. Pre väčšinu žien (prevažne teenagerov) je táto značka len o spodnom prádle, avšak jedná sa o mylnú domnienku. Calvin nie je len o podprsenke bez kostíc a o nohavičkách s veľkou gumou a nápisom. Jedná sa prevažne aj o džínsy a taky o šperky. Nesmie sa zabúdať ani na parfumy. Tiež sa CK týka hodiniek. Páni! Je toho naozaj veľa! Niet sa čomu diviť, keď sa Calvin Klein radí k tým najpopulárnejším značkám. Navyše je veľmi vkusný, či už je reč o hodinkách či džínsach. Je teda načase si všetky tipy tejto značky predstaviť.

1. Džínsy

Džínsy sú večným dilemou žien. Jedna by chcela také, ktoré sú dostatočne pružné, ale zase nech lichotí postave, ktorá momentálne nie je presne podľa predstáv. Iná dáma túži prevažne po pohodlnosti, pretože predsa len komfort je známka luxusu. Človek by povedal, že obom dámam vyhovieť nemožno, ale to by sa škaredo plietol. Aj takéto džínsy existujú, jedná sa práve o tých z radov značky CK. Keďže sa neradí zrovna k tým najdrahším, ako to u mnohých značiek býva, rady si ich kúpi aj nákupné maniačka, ktoré zrovna neoplývajú veľkým bohatstvom.

2. Hodinky

Mimo džínsov sa stretneme aj s hodinkami. Ide o jedny z najpopulárnejších značkových hodiniek, pretože so svojim vzhľadom trošku líši od iných druhov odlišných značiek. Sú elegantné a veľmi moderný. Naviac je možné zohnať tak v pánskom, tak v dámskom prevedení, čo určite ocenia nejedna žena či nejeden muž.

3. Spodná bielizeň

Najznámejší je však ich spodnú bielizeň, ktorá je veľmi obľúbené, a to najmä z toho dôvodu, že sa jedná o to najpohodlnejšie spodné prádlo na svete. Keďže je vytvorené v relatívne športovej duchu, na svoje si prídu teda aj športovkyne či športovo založené ženy či páni. Najviac predávané sú počas Vianoc, pretože z takého darčeka má každý veľkú radosť.