Chýba vám leto? V Tatralandii na slovenskom ho stále ucítite

Nie je to tak dávno, čo teplé horúce dni vypovedali svoju službu a čo sa slniečko ukrylo za mraky. Leto skrátka inými slovami odišlo a hneď po svojom odchode začalo mnohým ľuďom chýbať. Medzi nami sa skrátka nájdu ľudia, ktorí leto milujú a ktorí nemajú v láske skôr škaredý a pochmúrny jeseň. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorým leto chýba, čo keby ste aspoň na predĺžený víkend zamierili do slovenského Tatralandie, kde leto stále ucítite v žilách?

O Tatralandii na slovenskom ste pravdepodobne počuli. Jedná sa o ohromná zábavné a zároveň tiež ubytovanie a relaxačný komplex s celoročnou prevádzkou, kde si každý príde na svoje. Nájdete ho kúsok pri Liptovskom Mikuláši, nemôžete ho minúť.

Aquapark s termálnou vodou

Ako už bolo spomenuté, nájde si tu každý to svoje. Keďže je aquapark plný termálnej vody, nemôžeme sa čudovať tomu, že sa sem schádzajú celá rada ľudí so zdravotnými problémami. Tunajšia voda má blahodarné účinky hlavne na pohybové a tiež dýchacie ústrojenstvo.

Samozrejme sa sem nemusí schádzať len ľudia so zdravotnými komplikáciami alebo problémy. Zájsť si sem môžu aj rodiny s deťmi alebo mladí ľudia, ktorí si chcú užiť peknú porciu zábavy.

Čo vás v Tatralandii čaká?

Tatralandia je miesto, kde sa zabavia naozaj každý. Ak sa však pýtate, čo konkrétneho vás v Tatrlandii čaká, prezradíme vám to. Čaká na vás rovno jedenásť termálnych bazénov, z ktorých tri bazény sú kryté. Tiež vás tu čaká neuveriteľných dvadsaťtri tobogánov a šmýkačiek, na ktorých sa vybláznia nielen tí malí, ale samozrejme aj tí veľkí, ktorí sa chcú stať opäť na malý okamih deťmi. Okrem toho sa tu nachádza celý rad skvelých atrakcií, ku ktorým sa radí napríklad vodné hojdačky, chrliče, aj masážne sedenie alebo vodné lôžka a plavecké dráhy.

Keďže toho ponúka Tatralandia na slovenskom naozaj veľa, nemali by ste tu stráviť len jeden jediný deň. O ubytovanie v Tatralandii nie je núdza, prípadne sa informujte u cestovnej kancelárie DCK Rekrea Ostrava.