Čo musíš mať

Babie leto už čakať jednoducho nemôžeme. Preto je potrebné si vybaviť skriňu teplým oblečením. Oblečenie musí plniť funkciu, ako praktickú tak aj estetickú, čo je pre nás ženy veľmi dôležitá záležitosť. Čo teda tohtoročnú jeseň frčí?

Farby

Nebojte sa experimentovať s farbami. Predsa len celú jeseň sa nemusia niesť v tónoch čiernej, hnedej a šedej. Toto je proste klasika. Pre tých, ktorí sa chcú trochu odviazať, odporúčame farby ako je červená, horčicovo žltá, fialová a tiež zelená. Netreba sa báť farby rôzne kombinovať.

Šály

Šály neodmysliteľne k chladnému počasiu patrí. Tiež sú báječným doplnkom, ktorý dodá vášmu outfitu štýl. Šál nie je nikdy dosť. Ak sa vám nechce moc investovať do kabátov a máte iba jeden, zásobte sa rôznymi šálmi, ktoré váš kabát urobia zakaždým trochu iný. Šik sú dlhé, huňaté šály.

Pončo

Áno bolo hitom vlani a je aj tento rok. Nemusíte sa báť, že by ste mohli v Ponce mrznúť. Vďaka jeho voľnosti môžete oblečenie vrstviť podľa potreby. U pončá sa držte jednofarebnosti a elegancie. Pončo sa hodí na jesenné prechádzku tak aj do práce.

Pančuchy

Aj napriek tomu, že je chladno, nie je dôvod zanevrieť na sukne ba naopak. Kúpte si zásobičku krásnych farebných pančúch. Môžu byť ako sa vzorom, tak bez neho. Farebnosti sa medze nekladú. Či zvolíte farebné pančuchy, mali by byť dominantou vášho outfitu. Tu sa nemusíte báť čiernej farby v spojitosti so vzorom. Takéto pančuchy sú veľmi sexy a neujdú žiadne pozornosti. Z nudnejšie oblečenie urobia šmrncovnú outfit, ktorý budú všetci závistlivo obdivovať.