Čo na vás prezradí topánky

Šaty robia človeka a človek sa tiež spozná podľa topánok. Topánky na svojho majiteľa dokážu totiž naozaj mnohé prezradiť, napríklad jeho povahu alebo jeho vlastnosti. Možno o vás teda vypovedajú vaše obľúbené topánky oveľa viac, než si myslíte. 

Športová obuv a tenisky 

Športové topánky si obúvajú emocionálne stabilný ľudia, ktorí nemajú sklony k úzkostiam a závislostiam. Športová členkovú obuv nosia introverti, ktorí sú spoľahliví, milí a veľmi svedomití. Potrpí si v živote na pohodlie a tiež na praktickosť. Ak nosíte väčšinou tenisky, máte radi pohodlie, ste pohodoví a v kolektíve asi veľmi obľúbení. Nebojíte sa byť sami sebou a nič vás len tak nerozhodí. Milovníci tenisiek majú veľký zmysel pre humor. 

Lakovky a balerínky 

Lakovky a balerínky nosia roztomilé a nevinné ženy, ktoré klamú zdaním, pretože sú milovníčky balerínok pravým opakom. V živote hľadajú praktickosť, pohodlnosť a tiež minimalizmus. Nebojí sa povedať svoj názor, ľahko sa prispôsobujú. Vyžívajú si pravdepodobne v luxuse a v najnovšej móde. V živote musia mať vo všetkom poriadok a občas sú za Puntičkárov. So svojimi topánkami ladia svoje oblečenie. 

Vysoké čižmy a vysoké podpätky 

Vysoké čižmy nosia ženy, ktoré nie sú s niečím vo svojom živote zrovna spokojné, preto podstatnú časť nôh ukrývajú do vysokých topánok. Zároveň sú praktické a cieľavedomé. Topánky na vysokých podpätkoch si obúvajú ženy, ktoré chcú mať prehľad, nad všetkým dohľad a chcú byť nad vecou. Nenechávajú sa zväzovať niečím alebo niekým a chcú si život naplno užiť. Venujú sa mnohým zaujímavým aktivitám a vyhľadávajú tiež dobrodružstvo. 

Milovníčky lodičiek skôr s nízkymi podpätkami netrpia nedostatkom sebavedomia. Dokážu očariť, sú spoločenské, a preto majú bezproblémové priateľské aj partnerské vzťahy. Nehanbí sa za svoju ženskosť a nijako sa neschovávajú. V súkromí si potom ale potrpia na svoje pohodlie.