Čo sa teraz nosí v uliciach Paríža?

Rozhodli ste sa inšpirovať módou z Paríža? Ak áno, poradíme vám, čo sa práve vo Francúzsku nosí. Francúzsko, konkrétne Paríž, je považovaná za mesto módy. Ženy sú považované za najlepšie oblečené, zároveň sú považované za najkrajšie ženy Paríža. Ak sa chcete parížsku módou inšpirovať, nazreli sme namiesto vás do mesta módy a odhalíme vám tým pádom konkrétne kúsky, ktoré sa práve nosí.

Aj v Paríži sa tento rok dočkali obľúbeného týždňa módy čiže takzvaného fashion weeku, počas ktorého sa ukázalo mnoho skvelých kúskov, ktoré sa v uliciach Paríža nosí od tej doby neustále. Ak ste fashion week prešvihli, poradíme vám, čo sa nosilo a na čo konkrétne sa teda zamerať pri výbere nových kúskov do šatníka.

Počas tohtoročného fashion weeku v Paríži sa predviedlo veľa rôznych svetových značiek, medzi ktorými je napríklad Dior, Louis Vuitton alebo Balmain. Nemusíte si však robiť kúsky z kolekcií týchto značiek, stačí, keď budú jednotlivé kúsky zodpovedať tomu, čo sa v Paríži zrovna nosí.

Čo sa nosí v uliciach Paríža

Ak by ste sa na chvíľku zastavili v niektorej z ulíc Paríža, určite by ste boli prekvapení tým, čo sa práve v Paríži nosí. K aktuálnym hitom patria hlavne oversize saká, ktorá však nie sú určené pre všetky typy postáv. Tiež by ste našli unikátny trendy džínsy a okrem toho tiež veľa kožených výrobkov. Najmä kabelky sa nosia v koženom prevedení, ale kožené sa nosia aj topánky alebo podobné kúsky.

Francúzsky aktuálne vsádza aj na jednoduchosť a jednoduché farebné odtiene. Vsádza sa na béžovú farbu alebo tiež na čiernej kombinácie, ktoré sú ostatne nesmrteľné.

Výrazné prvky na jednotlivých kúskoch oblečenia

Tiež vás určite prekvapí, že jednotlivé kúsky sú obohatené o výrazné prvky. K videniu sú hlavne ostne inšpirované rockovým štýlom, ktoré nájdete na šatách, ale aj samozrejme na kabelkách alebo na topánkach.