Diel prvý: Znamenie zverokruhu a vernosť vo vzťahu

Každý vzťah by mal byť plný dôvery, ktorá je to najdôležitejšie. Keď sa dôvera zo vzťahu stratí, vzťah pomaly, ale isto zomiera. Dôvera sa medzi dvoma ľuďmi stráca bohužiaľ veľmi ľahko, najčastejšie to je preto, že jeden druhého podvedie s niekým úplne iným. Čo ľudí k tomuto činu vedie, to je len ťažko predvídateľné, bohužiaľ sa to deje dnes a denne. Na prvý pohľad neverného človeka nerozoznáme, môže ho však prezradiť znamenie, ktorom sa narodil. 

Znamenie zverokruhu dokáže o človeku prezradiť veľa. Dokáže odhaliť žiarlivého človeka, ale aj spomínaného neverníka, ktorí sa medzi nami vyskytujú skutočne čím ďalej častejšie. Otázkou je, aké znamenie sa k nevěrníkům radí. 

Pozor na barany 

Medzi neverníkmi sa radí tí, ktorí sa narodili v znamení „baran“, teda od konca marca do druhej polovice apríla. Barani milujú svoju nezávislosť a sú pomerne impulzívne. Patrí k tým ľuďom, ktorí najskôr konajú a potom sa rozmýšľa, či urobili dobre. Dalo by sa teda povedať, že neuvažujú nad tým, aké následky budú mať ich činy. Keďže majú v krvi dobrodružstvo, milujú hazardovať aj so šťastím a vzťahom. Ľudí by si na ne mali dať pozor. 

Blíženci nevydrží vo vzťahu dlho 

Čo sa týka blížencov, aj na tie treba dávať si pozor. Keď sú vo vzťahu, milujú celým svojím srdcom, ale bohužiaľ vo veľmi krátkej dobe sa začnú nudiť a začnú sa vzťahom hazardovať, začnú vyhľadávať nebezpečenstvo a vzrušenie, ktoré sa bohužiaľ na svete nachádza v podobe nevery. Keďže sú to milovníci najrôznejších milostných hier, neveru v mnohých prípadoch pri nudění sa vyhľadávajú. 

Strelci ako veční prieskumníci 

O strelcoch možno povedať, že to sú veční prieskumníci. Je pre nich bežné skúmať ich možnosti, chcú vedieť, kde sú ich hranice či kam až môžu zájsť. Dalo by sa povedať, že nenávidí pravidlá, sú znudení svojím večným obmedzením a monogamním, stereotypnými vzťahy. Netúži byť dlho vo vzťahu, keď vo vzťahu sú, skúmajú, kam ďaleko môžu zájsť. Milujú dobrodružstvo, preto vyhľadávajú zaujímavé eskapády v mimomanželských vzťahoch.