Diel tretí: Ak patríte medzi žiarlivca, prezradí znamenia zverokruhu

Viete, že o vás to, že v akom znamení ste sa narodili, môže prezradiť skutočne veľa? Znamenie napríklad odtajní, či ste neverníkom alebo či ste naopak žiarlivcom. Zamerajme sa teraz na žiarlivca, ktorí mnohokrát doháňa niektoré jedince k nevere, a to svojím podozrievavým správaním, ktoré možno trpieť len krátkodobo. Ak sa teda nechcete dostať do konfliktu alebo dokonca do vzťahu s žiarlivým človekom, držte sa našich tipov. Prezradíme vám, aké znamenia sú mimoriadne žiarlivá a čo je k tomu vlastne vedie. 

Barani ako vášniví žiarlivci 

Narodili ste sa v znamení baran? Potom o sebe iste môžete povedať, že ste mimoriadne žiarlivý tvor, ktorý je bohužiaľ mnohokrát náladový. Vďaka tomuto sa bohužiaľ neubránite žiarlivosti, ktorá je pre vzťah veľmi nebezpečná, a to najmä vtedy, ak je žiarlivosti skutočne veľa. Ak ste sa v znamení baran nenarodili, ale patríte k ľuďom, ktorí s baranom žijú, je potrebné sa pripraviť na skutočne obrovskú náladovú, emocionálne dráhu, ktorá bude napĺňať vaše každodenné životy. 

Raci ako skrývači svojich pocitov 

O Rakových sa všeobecne vie, že to sú milovníci rodiny, že potrebujú mať svoje rodinné zázemie, inak sú hlboko nešťastní. Čo už sa o nich vie málokto, tak je to, že sú to skrývači svojich pocitov. Človek by povedal, že raky nie sú žiarliví tvorovia, ale opak je napodiv pravdou. Raci však majú obrovský um, a síce vie skrývať svoje pocity, a to dokonca aj žiarlivosť, ktorá sa skrýva naozaj ťažko. Raci od svojich partnerov očakávajú takú lásku, akú im dávajú oni sami. Kým sa tak nestane, budú žiarliť a vzduch bude dlhú dobu zaneřáděn negatívnymi vlnami, ktoré bude rak vysielať. 

Lev ako najvášnivejšie znamenie 

O levoch sa vie, že sú najvášnivejšie. Lev je skutočne to najvášnivejšie znamenie z celého zverokruhu. Keďže sú veľa vášniví, očakávajú od svojich partnerov to isté, žiaľ máloktorý partner vie vášeň opätovať. Levy žiarli aj vtedy, keď sa pozornosť dostáva niekomu inému. Partneri levov teda musí byť skutočne ostražití a opatrní, nesmie sa hoci len pozrieť na inú atraktívnu bytosť. Ak by sa partneri levov venovali nikomu inému a rovnako atraktívnemu, levy môžu tak vybuchnúť, že ztropí tú najhoršiu žiarlivú scénu ich života.