Najmenší škodovka je opäť modernizovaná

Sledovať najnovšie aktuality zo sveta automobilov je rovnako zložité, ako sledovanie najnovších módnych trendov vo svete módy. Rovnako ako muži nevie chodiť v ženskom svete, ženy sa zase nevie orientovať v tom svete automobilov. Preto sa nesmie ani jedno pohlavie hnevať, keď muži trávia čas so svojím miláčikom v podobe nového vozidla a keď ženy naopak trávia svoj čas v záplave nových kúskov oblečenia a topánok. 

Svet automobilov je taktiež denne sa meniace a každý muž túto oblasť iste rád sleduje. Kupuje si najrôznejšie časopisy, v ktorých sa dočíta o aktuálnych novinkách v obľúbených automobilkách, ďalej sleduje auto-moto seriály a relácie, kde zase jednotlivé vozidlá testujú. Na základe informácií si potom začne šetriť na ten svoj voz, ktorý bude len jeho a o ktorý sa bude starať so všetkou láskou. Vo chvíli, keď si muž svojho nového maznáčika zaobstará, partnerka sa presúva na druhú koľaj. Ale s tým sa ženy skrátka musí naučiť žiť. 

Medzi tie najobľúbenejšie automobilky sveta patrí predovšetkým značka Škoda. Táto značka nelení a opäť prináša na trh svoju novinku. Ide o najmenší škodovku, ktorá je ako jediný model tejto značky nevyrobené v Česku. Jedná sa o Škodu Citigo, ktorá sa po neuveriteľne dlhých piatich rokoch dočkala faceliftu. Medzi inovácie a modernizovaná miesta patrí prevažne kapota, maska chladiča, ďalej nárazníky, hmlové svetlomety a zadné svetlá. Nečakajte ale rapídne veľkú zmenu, jedná sa skôr o miernejší a menšie vylepšenia. 

Tento druh škodovky je vyrábaný v Bratislave. Svoju novú podobu plánuje ukázať verejnosti za necelých štrnásť dní, a to teda na začiatku marca. Ak by sa vám súčasná inovácia predsa len nezdala a zatúžili by ste ešte po vyššej výbave, nie je problém si zaobstarať strechu alebo kryty spätných zrkadiel v rôznych farebných prevedeniach, a to v bielej alebo čiernej farbe. Všetko záleží na vašej chuti a líbivosti.